Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha a lányom nem akar...

Baj, ha a lányom nem akar vacsorázni?

Figyelt kérdés
22 hós és mostanában meggyűlik a bajunk a vacsorával. :( Nem akar enni, semmi sem jó neki. Csináltam bundáskenyeret, szendvicset, virslit, akármit teszek elé nem jó... amit hajlandó megenni az a paradicsom és az uborka magában.A szendvics ott marad. Most is csak egy fél paradicsomot evett meg, meg egy kis darab uborkát :S Pedig tuti éhes, mert utoljára 3 órakor evett, azóta csak 1 szem szilvát evett meg. Nagy baj ez? Vagy normális, hogy most ilyen? Esetleg korral jár? :)
2011. márc. 19. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha éhes, akkor elfogad valamit. Ha nem fogad el semmit, akkor lehet, hogy nem éhes. Az én fiam nagyevő, de az elmúlt hetekben pl. alig evett valamit. Tudom, hogy nehéz, de szerintem próbáld meg lazán kezelni a kérdést, csak nem hal éhen, nem? Ha nem kér, nem kér. Apa vacsijába azért többnyire nálunk bele szokott enni, de van olyan is, h. még az sem kell, ez van. ;)
2011. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lappang benne valami. Az én lányom akkor csinálja ezt ha beteg vagy a foga jön (15 hós). De ne idegeskedj ezen ha éhes lesz úgyis eszik, én azt szoktam ilyenkor csinálni, hogy addig nem kínálom amíg nem kér, mert nálunk általában az ebédnél van ez, és amikor megéhezik akkor jön hogy "anya mámám":)
2011. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A én 20 hónapos kisfiam már 1-2 hónapja ezt csinálja.

Reggelire csak a tejci kell év a vacsora is nagyjából a tejci, mert csak pár falatot eszik mellé. Én is próbáltam már mindent. Mostanra kifogytam az ötletekből, uh. ráhagyom a dolgot. Eleinte teljesen kétségbe voltam esve, hogy miért nem eszik, de nem tudok mit csinálni vele. Megtömni mégsem lehet.

Betegnek nem beteg, a foga sem jön, uh. biztosan nem éhes.

2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, 25 hónapos fiú. Mostanában nincs vagy alig valami vacsi és az is főleg gyümölcs, esetleg sajt. Én nem parázom túl, adok neki sok gyümölcsöt, ha egyszer azt kívánja.
2011. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!