Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten, ha itthon vagyok...

Budapesten, ha itthon vagyok kistesóval, mennyi az esélyes, hogy felvegyék oviba? Hallottam sok ilyet, csak nem tudom, hogy mit kell tenni érte. Csak körzetes jöhet szóba vagy, hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nagyom is ovis lesz decembertől, pedig itthon vagyok a picivel (Bp, Csepel). Két ovit nézünk meg (hamarosan lesznek nyílt napok), telefonon már beszéltem velük, azt mondták, nem szokott gond lenni a felvétellel. Az egyik a körzetes ovi, a másik nem (nekem a nem körzetes a szimpatikusabb).

Első körben azokat veszik fel, akik már betöltötték az 5.évet, aztán azokat, akiknek a tesójuk is odajár, és harmadik körben veszik fel az "új" 3 éveseket.

Nézz körül a környéken, hívd fel a körzetes ovit, meg néhány másikat, menj el nyílt napra is.

Nem hiszem, hogy Bp-en gond lenne a felvétellel.

2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!