Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 3 éves lesz márciusb...

Kislányom 3 éves lesz márciusban és éjjel még mindig bepisil. Már lassan 1 éve szobatiszta nappal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden éjjel felkel inni mindig próbálom pisiltetni is de sír hogy nem akar.Ha nem adok inni sír,hogy szomjas.Van egy 8 hónapos huga de már nem látom hogy féltékeny lenne rá.(Ő már nem kel fel éjjel)
2008. febr. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkát kellene még éjszakára adni rá.A szobatisztaság és az ágytisztaság között óriási a különbség.Az ágytisztaságot később érik el.Az este még túl hosszú idő a lányodnak hogy kibírja.Főleg ha iszik is.Ha nem akarsz rá pelust adni akkor ne adj neki inni.
2008. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A doktornénink azt mondta, hogy morbid ugyan egy kicsit, de este 7 után már ne kapjanak a gyerekek inni. Ezt persze nem tartottam be sohasem, nem volt hozzá szívem.

A fiam éjjel felébred és kimegy pisili, a lányom is mostmár, ő most lesz 3 éves.

A dokink azt mondta, hogy két "féle" gyerek van, az aki nem alszik mélyen, az felkel és kimegy pisilni és az aki olyan mélyen alszik, hogy nem is ébred fel arra, hogy pisilnie kell.

Próbálj meg este kevés innivalót adni a lányodnak, éjjel meg csak pár kortyot engedj neki és akkor hátha nem fog bepisilni.

2008. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom azóta nem pisil be mióta este nem kap elalváshoz inni. Régen mindig egy (cseppmentes)pohárral ment aludni és éjszaka mind be is termelte. De egyszer fogtam magam és nem adtam neki, mondjuk szerencsénkre nem hisztizett. Este is kevesebbet adunk neki inni ha kér és így kibirja reggelig,eddig sosem jött ki éjszaka,hogy pisilni kell és kb.6-7alkalommal volt kis balesete.
2008. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előttem írók írtak, azokat fogadd meg, de nagyon fontos még az is, hogy ne tulajdoníts nagy jelentőséget az egésznek, mert minél jobban idegesíted magad ezen, annál idegesebb lesz a kislány is, és a végén pszcihés probléma lesz az egészből, amit sokkal nehezebb kezelni, mint azt, hogy még nem elég nagy a hójagja.
2008. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pisi van a pelusba reggel, akkor még nem készült fel az ágytisztaságra. Ha viszont úgy érzed legalább 1 hétig, hogy 1 x pisilt a pelusba, akkor viszont megpróbálhatod éjszakára levenni a pelenkát és alá tenni egy gumilepedőt, és ami a legfontosabb rakj az ágya mellé egy bilit.
2008. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom még kicsi a szobatisztasághoz, de unokatesómék úgy oldották ezt meg, hogy a gyerkőcöt este nyolckor lefektették aludni, és mielőtt ők is elaludtak volna, egyszer felkeltették pisilni. Nem is ébredt fel, de csukott szemmel szépen állt a wc előtt míg lehúzták a pizsit, ráültették, pisilt(persze tartani kellett :)), és aludt reggelig baleset nélkül.
2008. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!