Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Fájós pisi" kezelése házilag?

"Fájós pisi" kezelése házilag?

Figyelt kérdés

Nem mindig panaszkodik de naponta egyszer-kétszer pisiléskor csípi. Valami megoldás házilag?

Ülőfürdő vagy valami?

Hátha nem kell dokihoz menni.


2011. márc. 31. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ital, de sajnos nem valószínű, hogy megússzátok a dokit :( Valószínűleg hólyaghurutos, amire gyógyszer kell...
2011. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gomba is, baktérium is. Én reiki tanfolyamot végeztem, azzal egy óra alatt helyrehoztam a fiamat. :) De más ötletem nincsen, ülőfürdő nem rossz ötlet.
2011. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hátha olyan fertőzése van, amitől majd nem lehet gyereke... de ne foglalkozz vele, nem fontos orvoshoz vinni... majd lesz valahogy, nem????

Normális vagy? Azonnal doki!!!

2011. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. márc. 31. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszáj elvinni dokihoz. Bár nem írtad, hogy kislány-e vagy kisfiú, de kislánynál elég komoly dolgokat tud okozni, ha nem kezelnek megfelelően egy ilyen fertőzést.
2011. ápr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húgyuti fertőzése van.
2011. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos, nem szabad házilag kezelni. Olyan komoly dolgok maradhatnak vissza, amik egy életen át kísérhetik. Lányoknál még különösebben veszélyes. Sajnos. Mihamarabb vidd el!
2011. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!