Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy ennyire beleéli...

Normális, hogy ennyire beleéli magát? 3 éves a kisfiam, ma elsírta magát a 101 kiskutya nézése közben, amikor elrabolták a kiskutyákat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem normális, érzékeny lelkű a kis drága, de édes.:-)
2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj, eszem a szívét! :)

Barátnőm kisfia 2,5 évesen szelektál a rajzfilmek között, többet nem akar nézni, mert nem tetszik benne neki valami.

2011. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Az én 2,5 éves kislányom végig neveti a 101 kiskutyát!

2011. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,anyukám mesélte hogy egyszer vonultam be a konyhába utána mese nézés közben,sirva,hogy "a nyuszikának elveszett az anyukája".Az én lányom,2 éves azon tud kegyetlenül kiakadni amikor a Süsüt kitagadja a 3 fejű sárkány.
2011. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, én pl. rettentően féltem kicsinek minden mesében lévő gonosztól, (hófehérke boszija, jelen esetben szörny ella stb) eszembe nem jutna a kislányommal ilyen meséket nézni...valahogy ösztönösen, úgy gondolom, nincs szüksége a lelki világának még az ilyen fajta megrendülésre. Ezeket a meséket egy 6-7 éves már jobban fel tudja dolgozni. Viszont nagyon imádja az igazi Micimackó filmet, a Vizipók volt régen a kedvence, most meg a Fifi virágért rajong. Semmi erőszak, csak csupa ismeretterjesztő, kedvesség és báj. De a kis srácoknak ott a Verdák meg a Thomas, és a Postás Pat pl.

persze ahogy gondoljátok, csak egy tipp...

2011. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen normális.

Az én kisfiam (2,5 éves)pl régóta azt csinálja, hogyha valakit sírni lát a tv-ben, akkor mondja hogy "jaaj jooovan", és megy megsimogatja és megpuszilja a képernyőt! :)

Olyan édes.

2011. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Süsütől üvöltöttem annyi idősen. Ha ilyen kis érzékeny, akkor inkább olyanokat nézess vele, amiben nincsenek gonoszok. Ha belegondolsz azért szegény milyen kicsi, nem csoda, ha megijed ilyen elrablásoktól például.
2011. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 éves kislányom is néha sír a meséken vagy a mesekonyveken,ha valami szomorút lát vagy olyat,hogy valaki sír.Szerintem normális,csak érzékenyebbek az átlagnál.

Kikerulni nem mindig lehet.

2011. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A 101 kiskutyába mi is belenéztünk, de sok benne a gonoszság. Szerintem nem való 3 éves gyereknek.


A fiam egyszer a kisvakondon sírta el magát, mert karambolozott a kisvakond, és mentővel kellett elvinni, és bekötözni. Még remegett is hozzá szegényem.

2011. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányom és fiam is sír a Kisvakond azon részén, amikor a nyuszika elveszti a családját. 2 éves és 7 éves gyerekek:)
2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!