Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg/lázas gyermeket hova...

Beteg/lázas gyermeket hova teszitek ha ügyintézni kell?

Figyelt kérdés
Nekem vinnem kell magammal, nincs kire hagyni. Ma mennem kell a postára, meg az irodába(munkahelyre) is be kell mennem.
2011. ápr. 5. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell mondani,és mész holnap holnapután.Legalábbis nálunk.Nekem sincsen kire hagyni.Mindenki messze lakik....
2011. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem vinném, csak ha annyira határidös a dolog hogy azzal kárt csinálok, de szerintem olyan esetben apa is itthon mardna egy félnapra.

Nekem sincs senki akire otthagynám.

2011. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem vinném én se, de azt azért lássuk be, hogy vannak halaszthatatlan dolgok. Nekem sincs mindig olyan ember aki ráér, akire ráhagyhatnám ilyen esetekben. Ha beteg, akkor is kell neki azért a levegő. Így babakocsival a lehető legoptimálisabb időpontban elintézem a halaszthatatlan dolgokat. Ezt az időt nevezem ki "levegőzésnek". nem tudom a babakocsis időszakot követően, hogyan fogom megoldani.
2011. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg, sehova nem megyek. A csekket feladod a neten, bankon keresztül, az irodába meg telefonálsz, emailezel. Ezek nem halaszthatatlan dolgok. Beteg gyereket ilyenért biztos nem rángatok.
2011. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerek az első, sehova nem vinném, lemondanék mindent, megpróbálnék megkérni valakit, ilyesmi. Helyette a gyereket ápolgatnám.
2011. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépek ezek az elvek. Nyilván én sem viszem a gyereket betegen sehová, ha halasztható a dolog. De nagyon haragszom azokra az emberekre, kik megszólnak, ítélkeznek felettem, ha mégis meg kell tennem. Képzeljétek el, ha az ember 3 gyereket nevel egyedül Budapesten. A legnagyobb első osztályos, metrózni kell a sulihoz. A két kicsi csúnyán köhög. Mit teszel, ha nincs segítséged?
2011. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tökéletesen igazad van! Ezért írtam, hogy én se kínozom feleslegesen, de igenis vannak szituációk amikor muszáj megtennem.
2011. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!