Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Daedalonetta végbélkúp autós...

Daedalonetta végbélkúp autós rosszullétre jó?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom nem bírja az utazást, hétvégén készülünk egy családi ünnepségre menni, az lenne a kérdésem, hogy a daedalonetta kúp jó-e erre, mennyire vált be nektek? Próbáltunk már homeos szert (nem tudom a nevét) de nem vált be, vagyis ha többször használtuk volna, lehet, hogy jó lett volna, elsőre semmi hatása nem volt, mert hányt. Olyan rossz, mert nem nagyon tudunk utazni sehová így. :( A Daedalonetta csak kúp formájában létezik? Tabletta nincs belőle?
2011. ápr. 6. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak kúp formájában láttam eddig ...



[link]


tengeribetegségre jó.

szerintem kérd ki a gyermekorvos véleményét v. egy gyógyszerészét.. veszteni nem veszthetsz..

2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, megyek ma a gyerekorvoshoz és megkérdezem tőle, csak gondoltam, hátha vannak róla tapasztalatok, hogy segített-e.
2011. ápr. 6. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Daedalon a tabletta neve, lehet recept nélkül kapni, de nem tudom, hogy gyereknek szabad-e adni.
2011. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm, igen, közben megnéztem, de azt 6 éves kortól lehet csak adni.

Még várnék tapasztalatokat, hogy mennyire vált be a kúp!

2011. ápr. 7. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a lányom!

Induás előtt adtuk neki a kupot,

De ahogy nőtt egyre jobban utálta,bevált még a b6 vitamin is!

5 éves kora ota kapta a deadelont!

2011. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiam örökölte az én hányósságomat már pár hetes korától.

Deadalont kábé egy évesen kapta először, felet. Két éves kortól egy egészet. Nem szívesen adom neki, mert totál kikészíti, fél napig totál kóma. Ha beadod neki, utána ne nagyon sétáljon, játsszon, mert szédülnek tőle, beüthetik magukat. A gyógyszer verzió erősebb, abből a felétől kicsit kisebb részt érdemes beadni, de tapasztalatom szerint nem hat olyan jól mint a kúp és nagyon keserű is. Mindkettőt indulás előtt 20 perccel érdemes beadni.

Nekem a gyógyszer gyerekkoromban semmit nem használt.Kúpot szerintem anyám nem is próbálta.

2011. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Végül arra az útra nem adtuk be a kúpot, szerencsére el lett terelve a figyelme, nem hányt. Visszafelé meg úgy jöttünk, hogy bealudt. Akkor semmi gond nincs. Vettem azért kúpot, mégis jobb a biztonságérzet. :)
2011. ápr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!