Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet megtudni mi...

Hogyan lehet megtudni mi történik ha a gyermek mosogatószert ivott?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ivott sokat,akkor valószínűleg semmi. Ha sokat,akkor hasmenés,hányás lehet. DCe akkor jobb orvoshoz vinni.

De az is használ,ha tejet itatsz vele.

2011. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass,vidd orvoshoz!
2011. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt,hogy mi történik például ilyen helyekről tudhatod meg,mások esetleges tapasztalata alapján.


Az más kérdés,hogy mi a teendő.


Az én kislányom kicsit belenyalt a tusfürdőbe,és hasmenése lett tőle.

2011. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D.Andi75 válasza:
Az enyém belekortyolt a mosogatógép öblítőjébe (nem volt rendesen rányomva kupak), én meg épp a mosogatógépet pakoltam. Azt hiszem 1 éves volt. Ahogy észrevettem én azonnal meghányattam, mert nem láttam mennyit is ivott belőle. Ha csak egy nyelet lett volna akkor tejet kell itatni vele, az semlegesít sokmindent. De így, nem is tudom, ösztönösen jött...kiöklendezte én meg megnyugodtam.
2011. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!