Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos gyerkőcnek mit...

22 hónapos gyerkőcnek mit adjak hasmenés ellen? Kúp v. esetleg valami természetesebb gyógymód?

Figyelt kérdés

Nincs láza, csak egész nap megy szegénynek a hasa.

Kezeljem egyáltalán valamivel?


2011. ápr. 14. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, kezelni kell, nehogy túl sok ásványi anyagot veszítsen vagy kiszáradjon. Elektrolit port kellene felíratni a gyerekorvossal.
2011. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normaflort!!Nálunk mindig beválik és még egészséges is.Visszaállitja a bélflorákat.Recept nélkül kapható.Valamint keksz,fött krumpli
2011. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normaflore és Smecta por.
2011. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vettem Smecta-t és Normaflort.

Ti hogyan használtátok?

Mikor, mennyit és mibe elkeverve adtátok a gyerkőcnek?

2011. ápr. 14. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Főzz rizst egészen puhára.,főtt burgonya.,sok folyadék (tea) ,.feljebb írt bélflórák is jók.Azért néhány nap után nem árt ha a doki tud róla.Üdv.
2011. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Vízbe kevertem el, az adagolást meg úgy, ahogy le van írva a tájékoztatóban.
2011. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kisfiam csak vizet iszik és tejet. Semmit nem hajlandó meginni aminek más íze van. Belekevertem a tejcibe, hogy abba talán nem olyan feltűnő, mint a vízben, de nem sikerült megitatnom vele :(

Nem tudom mit csináljak....

Szegénynek a feneke is szörnyen néz már ki :(

2011. ápr. 14. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is túl vagyunk ezen!ez egy vírus,nálunk 1 napig tartott de átment mindenkin!én ha a lányom hány,vagy hasmenése van 1 normaflort szoktam adni de felesbe mert ha egyszerre adom akkor kihánya!enni pedig nem szabad erőltetni de a folyadék nagyon fontos!a normaflornak én lecsavarom a kupakját és oda adom a kezébe hogy ő ihassa meg egyedül!az elején neki sem ízlett nagyon,de amikor mondtam hogy ez a mama kedvenc innivalója azóta ő is imádja!enni pedig főtt rízst,héjjában sült krumplit,ropit,háztartási kekszet adok!remélem tudtam segíteni
2011. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha vírus miatt van hasmenése, Smectát ne adj neki, mert lassabban gyógyul, lassabban ürül a vírus.

Sok sok folyadék, ilyenkor csinálj rehidráló oldatot. Neten megtalálod a receptjét (víz, cukor, só, csak az arányok most nem jutnak eszembe)


A lángoló, sebes vérző popsira nálunk csak a patikában kikevert peru-balzsamos popsikrém vált be, semmi más! Ez fél-1 nap alatt rendbeteszi a bőrét.


Jobbulást!

2011. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A normaflor az szintelen és teljesen iztelen.Nem veszi észre.A lányom is csak vizet iszik és mindig azt mondja,hogy viz ize van:)
2011. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!