Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hó körüli babátok elvan...

21 hó körüli babátok elvan magában, eljátszik egyedül?

Figyelt kérdés

Mert az enyém nem :( esetleg ha mesét néz, de játszani nem szeret egyedül, 1-2 perc és jön utánam.

Mindig is ilyen volt, és mi nem erőltettük hogy márpedig önállóan kell játszani, hanem mindig vele voltunk, délelőtt megfőzök, addig is kint lábatlankodik a konyhában, de a többi házimunka akkor ha apa megjön.

Elszúrtunk valamit, vagy más gyerek is ilyen?

Köszi a válaszokat !


2011. ápr. 19. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szúrtatok el semmit. :o) Vannak olyan gyerekek akik jobban igénylik a szülők felügyeletét, majd változni fog ez. ;o)
2011. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg a közeledben akar lenni. Eljön az is, amikor majd nem, akkor majd neked fog hiányozni. Játssz vele sokat amíg lehet.
2011. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én babám,szinte mindig rajtam lóg,konyhában is öleli a lábam,esetleg oda hoz valami játékot,és azzal elvan,de legyen mellettem.10-15 percig néha egyedül elnézi a mesét.
2011. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam is 21 hónapos de Ő sincs el magában. Vagy ha csönd van akkor valami galibát csinál épp...

Sajnos Őt még a tv sem köti le, már mondja melyik mesét szeretné nézni aztán ha bekapcsolom akkor az elég is neki és már húzza is a kezemet, hogy menjünk...az mindegy hová csak én is menjek. Ha kint vagyunk az udvaron hiába van neki homokozó, hinta, csúszda...csak a slag meg a fűnyíró érdekelni amit ugye nemszabad...Van kismotorja is és nagyon szomorú vagyok miatta mert azt sem hajtja:-(

Szinte egész nap fogná a kezem (ha a mama van itt akkor az övét) és húzna, hogy ana,ana,ana,ana...néha én is úgy érzem valamit nem jól csináltam.

2011. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém csinál ilyet is olyat is. Sokat játszik egyedül is, de van, hogy ő is kitelepszik a konyhába mellém. Hozza a kisautóit és ott gurigatja őket.

Önállóságának nagy hátránya, hogy őrületes dolgokat elkövet, míg nincs felügyelet alatt. Akár 2 perc alatt is kész romba dönteni a lakást, vagy felmászni a szekrény tetejére, stb. Bemegy a konyhába, már nyitja is a hűtőt, s mire észbe kapok, már nyers tojásokkal a kezében jön be a szobába. A folytatást el tudod képzelni... :(

2011. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 21 hónapos. Nem játszik egyedül, néhány percig elvan, ha ott vagyok a szobában, de amint kiteszem a lábam, azonnal jön utánam.
2011. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! akkor ezek szerint nem csak mi vagyunk így :)

a 07.16-os válaszolót megmosolyogtam, mintha én írtam volna, nálunk is ez megy, egész nap húz von, menni kell, ha apa megjön, akkor onnantól pedig neki kell menni :D

2011. ápr. 20. 13:52
 8/8 A kérdező kommentje:
ja igen, és a kismotort se hajtja ő sem :) néha ráül, de nem megy neki, a bokája beleakad a kerékbe, azt kész, le is száll róla
2011. ápr. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!