Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap megyünk beiratkozni az...

Holnap megyünk beiratkozni az oviba, milyen papírok kellenek? Kellenek e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk nem tudom kisfiammal sikerrel járok e beiratás terén,de most el kellene kezdenie szeptemberben,hogy kislányomat(aki jövő májusban lesz 2 éves)is be tudjam adni bölcsibe.

Mert ugye bölcsibe be lehet adni bármikor ha van hely,de ovi csak szeptemberben indul,és vissza szeretnék menni dolgozni a pici 2éves korakor,de kisfiamat ahhoz most be kell adni oviba,igaz nem lenne gond mert nagyon igényli a gyerekek társaságát,jól el lesz szerintem.

Szerintetek mennyi esélyem van hogybeveszik idén?

Azt mondták létszám függő...a kisebbik miatt hátrébb vagyunk a listán mint akinek mind 2 szülője dolgozik.

Beiratom 3ba is,csak valamelyik sikerül:-)

Kellenek papírok?

Hallottam valakitől hogy munkáltatói kell?????

AmúgyIX.ker

Köszi


2011. máj. 2. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ovifüggő a munkáltatói.


a beiratkozáshoz a gyermek lakcím kártyája kell meg a te okmányaid.

2011. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a lakcímkártyát kérték és a születési anyakönyvi kivonatát.de viszem a kis könyvét is biztos ami biztos,és a saját papírjaim.az nem derült ki nekem,hogy mennyi idős lesz szeptemberben,ha nem lesz 3 éves kicsi rá az esély,hogy beveszik,ovifüggő ez is.
2011. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen most lesz Szept.29.én 3 éves,ha jól tudom akkor mehet oviba ha okt 1.ig tölti a 3at.

Köszi

2011. máj. 2. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell a személyid, szül. anyakönyvi kivonat, gyerkőc taj kártyája. Oviba nem kell munkáltatói, de a bölcsibe igen
2011. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor így már viszek minden papírt:-))

És mennyi esélyt láttok rá így hogy májusig itthon vagyok a kicsivel hogy bevegyék?

2011. máj. 2. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Melyik ovit választottátok Levinek?

:D

2011. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az Epresbe szeretnénk:-)
2011. máj. 2. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Domit. ;)
2011. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam te vagy...

Mentek beiratni mégis??

Mikor??

2011. máj. 2. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Áááá... oviba még korai lenne.

De szerintem felhívom holnap a bölcsiket, hátha van esélyünk.

2011. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!