Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ebben a jó...

Mit csináltok ebben a jó időben ma 2 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Panelosak vagyunk sajnos,ötleteket várok!:)
2011. máj. 12. 07:51
 1/6 kisnita ***** válasza:
100%
Mi kertes házban lakunk (sajnos) a faluban nem sok lehetőség van, abszolút nem egy családbarát hely. Van egy park és egy játszótér. A park is a főút mellett van szóval oda se nagyon járunk mert veszélyes. Én a városba szoktam programokat szervezni. Elmegyünk játszótérre, szaladozunk a főtéren, játszunk a szökőkúttal, nézzük a buszokat, autókat, elmegyünk fagyizni, elviszem McDonald's-ba a kisfiamat ott játszik a mászókában, csúszdázik, elmegyünk buszozni, a főtéren tavasztól őszig vannak programok, szól a zene, játékok vannak kirakva, (most éppen régi fa játékokból van kiállítás, mindegyiket ki is lehet próbálni) nonstop fel van állítva két ugrálóvár oda is szoktunk menni, gyakran vannak zenés programok, gyerekek énekelnek, táncolnak, szokott lenni ki mit tud, tátika, szoktak lenni árusok, vattacukros, lufis, stb
2011. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 12. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is emeletesben.


tegnap is szép idő volt mi ezt csináltuk.:


terhesgondozás után elmotoroztunk egy használtruhásba Ő játszhatott a plüssökkel

meki + neki játszóház én pihentem

aztán motorozás

fagyizás parkban



szóval séta , vásárlás vittem váltoruhát.

2011. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjetek játszóra, vagy csak sétálni, kicsinek "motorozni", nem tudom van e arra park, itt a közelben van állatsimogató, de van úgy felmegyünk a városközpontba a szökőkúthoz. Mi kertes házban lakunk, tegnap itt voltak az unokatesók egész délelőtt homokoztak a kicsik (na meg egymást gyepálták:)
2011. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is panellakók vagyunk. Anyukámék nem olyan régen hozták haza, most alszik. Délután meg motorozunk egyet,felmegyünk a városközpontba a játszótérre.
2011. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

reggel a "nagyot" elvisszük oviba, bevásárolunk, hazafele 15-20 percet játszóterezünk. Amikor hazaérünk kap gyümit, és kb 11-14 ig alszik.

Ébredés után ebédel, kicsit játszunk, mesélek aztán elmegyünk a tesóért, onnan játszótérre kb fél 4-4 től, max 6-ig. Játszón, vagy a parkban kapnak egy kis nasit, gyümölcsöt.

15hós és 4 évesek.

2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!