Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok a gyerekre éjszaka,...

Mit adtok a gyerekre éjszaka, hálózsákot vagy takarót? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Aki takarót, az mindig bemegy a szobába betakarni? Én a másfél évesre még mindig hálózsákot adok, mert sokat forgolódik. Gondolkodtam a takarón, de egyszerűen nem merem, azon paráznék egész éjszaka, hogy kitakarózik, és megfázik.
2011. máj. 16. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves, és még mindig hálózsákban alszik. Ő szereti, kényelmes is, nekem sem kell rohangálnom hogy kitakarózik. Szerintem még egy darabig így is fog aludni..
2011. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 8 hós és nem tűri magán a hálózsákot.Viszont mivel mindig kitakarózott ezért inkább adok rá még egy rugdalozót éjszakára.Így neki is kényelmes és nekem is.
2011. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én zoknit adok a gyerkőcre. :-) Nálunk elég meleg van, a hosszúujjú pizsama éppen elég, hogy ne fázzon meg. Napközben mikor mozog, elég a rövidnadrág és a rövidujjú póló is, de éjszakára kicsit melegebben öltöztetem. Persze vékonyan be is takarom, de az csak kb. 1-2 óráig van rajta. Így viszont ha ki is takarózik, akkor sem fázik meg.
2011. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éves. Sose aludt hálózsákba. Amióta kitakarózik, hűvösebb időkben zoknit kap és a piszi alá bodyt.
2011. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam és hálózsákban alszik. Én nagyon szeretem a Brendonos paplanszerű puha és meleg zsákot, a fiam is nagyon jókat alszik benne, ő is sokat forgolódik, a paplant egy fél óra alatt lerúgja.

Persze nyáron a melegben csak egy vékonyka takarója van.

2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg takarója van, de minidg kitaakarózva alszik, ha betakarom, kitakarja magát.

Hálózsákot nem is viseli el.

2 éves és még nem fázott meg

2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 éves hálózsákban alszik. Éjjel elég sokat forgolódik és kitakarózik, próbáltuk :( Északi a szobája, most hogy nincs fűtés és még nincs meleg sem hát nagyon hideg van nála.

Grobag hálózsákunk van. Ebben van nyári-átmeneti-téli fazonú is. Amíg tudok neki venni "bezsákolom" :)

2011. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
másfél éves és takarót. folyamatosan lerúgja magáról, de a hálózsákot nem bírja, soha nem is használtuk, pár próba után kiderült, ez nem az ő műfaja.
2011. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
19,5 hónapos a kisfiam. Napközben takarót ráterítek, de alvás végére mindig kimászik alóla - ritka, hogy rajta marad végig a takaró 3 órán keresztül. Éjjelre szigorúan hálózsákot kap. Ő is szereti, és én is, hogy nem kell hozzá felkelni betakargatni. Ha már ilyen mázlim van, és 12 órát így simán végigalszik ébredés nélkül, akkor engedtessék meg nekem, hogy én is aludjak éjjel, nem? Ahelyett, hogy állandóan azon aggódnék, mikor fázik meg... :)) Nálunk még jó darabig marad a hálózsák emiatt, elég sokat mocorog, körbe bejárja az egész ágyát. Egyébként semmiben nem gátolja a zsák, akár végig is gyalogol benne a lakáson. :)
2011. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 hónapos, hálózsák
2011. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!