Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasági próbléma!?...

Szobatisztasági próbléma!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2és féléves most a fíam és már egész nap szobatiszták vagyunk.De még éjszaka ha pelusnélkül alszík azért még bepísíl.Ezen,hogyan tudnék segíteni neki?Ja és ha alsógatyót adok rá akkor is bepisil,mert ugyvettem észre pelusnak hiszi.Valami ötlet ilyen esetben?Elsőgyerek Anyukája vagyok.
2011. máj. 29. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma, adj rá még pelust, ha bepisil, de hamarosan leszokik róla. :)
2011. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Adj még rá pelust, ha nem bírja ki éjjel. Mi úgy hagytuk el az éjjeli pelust, hogy egy ideje észrevettem, hogy nem volt benne pisi reggel. Mindig szigorúan megpisiltetem lefekvés előtt, és lefekvés előtt egy órával már nem ihat, legfeljebb egy kortyot.
2011. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam lefekvés előtt kb. 3-4 dl-t megiszik,tejet és vizet de reggelre száraz a gatyó,szerintem nem függ össze,persze 1 liternél már gondolom igen.Akkorra érik meg a szobatisztaságra,mikor már éjjel sem pisil be,tudja tatani és kész.Ne erőltesd semmiképp,magától fog megérni erre és szólni fog,légy türelmes!
2011. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!