Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szeret a két éves kisfiam....

Nem szeret a két éves kisfiam. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem szeret? Ez az infó kevés, írd le mi történt, hogy segíteni tudjunk! Egyébként ismeretlenül is, biztosan szeret, csak épp valami miatt kijött a száján, hogy nem szeret vagy éppen ütlegel vagy morci, de ez biztosan csak a pillanatnyi állapotnak tudható be.
2011. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Kicsit el vagyok keseredve. Mostanában, ha apa otthon van, csak ő kell neki, csak az ő nevét mondja ki, azt, hogy anya nem mondja, csak azt, hogy apa. Sokszor csak apa altathatja, etetheti. Ez kb. két hete van így, elég rosszul érzem magam ettől. Ha ketten vagyunk, akkor aranyos, ha néha hisztis is. Remélem nem csináltam semmit rosszul, vagy legalábbis nem túl sok mindent...
2011. máj. 30. 11:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szeret csak apat ritkabban latja veled van egesz nap az en lanyom is amikor az apukaja hazajon csak o kell neki ne legy ezert szomoru butasag a gyerekek neha tudnak erdekes dolgokat produkalni bisztos hogy lesz olyan idoszakn amikor csak te kellesz majd neki
2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne aggódj. Tudom, rossz érzés, de ez szinte minden kisgyereknél így van, nálunk is volt ilyen időszak, engem csapkodott, apucihoz meg hozzábújt. Aztán egy idő után megfordult, látom rajta, hogy én vagyok a legfontosabb, bármit csinál, mindig rám néz először, mostanában folyamatosan puszilgat (Apát is), kérlel, hogy ne menjek reggel dolgozni stb. Szóval nehogy azt hidd, hogy nem szeret! Dehogynem! Ez csak egy ilyen időszaka! Nálunk olyan is volt, hogy ha meglátta, én vagyok mellette éjjel, akkor elkezdett sírni és kiabálta, hogy Apával alszom!!!! És éjjel helyet kellett cserélnünk. Én is sokat sírtam ebben az időben. Kitartás!
2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el.Lehet, hogy apa nevét mondja, de nélküled hidd el, nem tudna lenni! Téged is szeret. Hiszen biztosan te vagy vele legtöbbet, te jelented neki a biztonságot! Az én lányom csak 15,5 hónapos, csak az apát mondja, ha kérem, mondja anya, akkor is azt mondja: apa:)
2011. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok....csak épp lányom van. Mi most ott tartunk,hogy éjjel ha megébred át kell hivnom a másik szobábol apát,én nem altathatom vissza,nekem le sem fekszik,csak hajtogatja hogy apa-apa.

De tegnap azért jól esett,mert ugy volt,hogy előremegyek a nagyyal,egész idő alatt apa apa volt megint,nem is akart jönni,már épp kezdtem kiborulni,amikor odaért apa,mondtam is hogy akkor vigy ő a gyereket,én meg hazaviszem az autot. Beültem az autüba,és onnéttól kezdve meg aja-aja volt,ott bömbölt a gyerek hogy elmentem :-) szóval szerintem egyrészt csak az van hogy apát kevesebbet látja. Bér nálunk az az éjszakain altatás dolgot nem értem,ha valakinek van rá valami módszere irja már meg!

2011. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is pont ilyen, ha itthon van az apja, akkor csak az apja etetheti, csak apával akar játszani, engem még ki is küld a szobából. Végül is logikus, hiszen egész nap velem van, így érthető, hogy az apjával akar foglalkozni.


Ha bármilyen baj éri, egyből üvölt, hogy Mamiiiii!!!!! - tehát nyilván szeret engem is...

2011. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ez erőt ad, hogy máshol is van ilyen. Igazatok van, kitartás. :) Mindenkinek nagyon szép napot kívánok :)
2011. máj. 30. 13:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Oooo ez ismerős :)! Kisfiam szintén 2 éves és mostanában annyira apás hogy hozzám szinte nem is akar oda jönni.

Ha az apja hazaér este a munkából akkor én mintha ott sem lennék. Éjjel ha felkel akkor is csak apát kéri és nem engem.

Ez elején nekem is fura volt de hát most apa a sláger.

Nálunk minden este vele zuhanyzik és vele alszik el.

Engem kiküld a szobájából hogy csak apa meg ő :)!

Együtt beszélgetnek és sutyorognak annyira édesek :D

Ne aggódj majd jön egy időszak mikor csak anya kell majd neki.

Ő ugyan úgy szeret téged ne aggódj :)

2011. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeret, minden kétéves szereti az anyukáját, akármit rontottál volna is el. Szereted Apát is, Gyerkőcöt is, örülj, hogy így egymásra találtak, hogy nem mindig rajtad lóg a kiskrambó! Amúgy is Anya olyan tereptárgy általában, olyan, aki mindig kéznél van, olyan magától értetődő. Akiből kevesebb jut, az mindig értékesebbnek tűnik. Ez nekünk talán rosszul esik néha egy kicsit, de azért mégiscsak így van jól. Legyünk csak magunktól értetődők, így van rendjén.
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!