Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha majd visszamegyek dolgozni,...

Ha majd visszamegyek dolgozni, lehet csinálok olyat hogy mikor otthon vagyok itthon marad velem a kislányom, ez jó lenne így?

Figyelt kérdés

Előreláthatólag visszamegyek régi munkahelyemre,ami 4 műszak..össze-vissza dolgozok,ezért keveset látom majd a gyerekeket,,a nagy sulis ott nincs mese menni kell..

a kicsi 3 éves nagyon anyás..ezért mikor szabadnapos lennék, már azt tervezem hogy itthon marad velem..csak ugye attól félek,akkor meg mikor mennem kell dolgozni lehet behisztizik hogy nincs kedve menni oviba,..szerintetek?

volt valaki így??


2011. jún. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ez így nagyon szupi,de nem hiszem,hogy jó megoldás lenne....

2011. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát jah..gondoltam ezt a választ kapom...
2011. jún. 2. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen több műszakos a munkád, nyilván nem mindig hétvégére esik majd a szabadnapod. Ha ez így van, én kihasználnám a hétköznapra eső szabadnapokat arra, hogy együtt legyek a gyerekkel. Különben alig látna. Amikor te hétvégén melózol addig gondolom apa, nagyszülők lennének a gyerekkel. Szerintem jogos igény, hogy legaább 1x legyen hetente olyan nap, még ha hétköznap is, ami csak a tiétek. Az mondjuk nem túl jó, hogy ez a szabadnap mindig máskorra esik, de szerintem ezt is megszokhatja a gyerek. Talán várj vele, amíg biztosan beszokik.
2011. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán otthon tartanám ilyenkor. Ha heti 3-4 napot már van a bölcsiben, akkor nem fog kiesni a közösségből.
2011. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ha valaki elkezd óvodába járni, utána a hiányzásokat már mindig igazolni kell, talán pár nap van, amit a szülő is igazolhat, ha családi program, kisebb betegség van. Ha nem így van, majd úgyis kijavítanak:)

Amúgy meg nem tartom jó ötletnek, mert így elég rendszertelenül járna oviba.

2011. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!