Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kisfiam kipattogott az...

Ha kisfiam kipattogott az epertől, akkor ugye, ne adjak neki többet?

Figyelt kérdés
Ha biztos, hogy attól pattogott ki. És meddig ne adjak neki? Soha életében nem kaphat akkor? Vagy hogy megy ez?
2011. jún. 2. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Allergiás az eperre. Sajnos nem ehet többet életében. :o(
2011. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem várj 1-2 hetet, és adj megint először csak egy szemet. Ha nem lesz pöttyös, 1-2 nap múlva két szemet.

Ha pöttyös lesz, tényleg az epertől volt, és ezt a szezont hagyjátok ki.

Eleinte érdemes meghámozni, hogy az apró magvakat ne egye meg. Mennyi idős a kisfiad?

2011. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Passzírozd át, hogy a magok ne legyenek benne, úgy eheti.

És az eperre nagyon sok gyerek allergiás, főleg, ha túl hamar kapja (állítólag), pár év múlva meg vígan ehet fél kilót is.

2011. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovisan allergiás voltam rá, most semmi bajom tőle. Jövőre próbálkozzatok újra.
2011. jún. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz majd újra egy pár nap múlva. Kisfiam tavaly pöttyös lett tőle, idén már nem. Imádja. De a magoktól allergiásak az emberek, pucold meg ls próbáld meg úgy.
2011. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egyszer én is pöttyös lettem tőle. A következő alkalommal már nem és azóta az eltelt több mint 30 évben sem. Próbálkozzatok bátran, egyszerre csak egy-két szemmel. Minden jót!
2011. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban rendszeresen kipattogtam tőle, de attól még ettem. Semmi más bajom nem lett.
2011. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam egy könyvben (gyerekorvos írta szülőknek), hogy az aprómagvas gyümölcsök minden része allergizál, nemcsak a magok.
2011. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia.az eper valamelyik pollen fajtához kapcsolodik szerintem nézesd meg.szia
2011. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!