Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évet betöltötte (vagy...

3 évet betöltötte (vagy mostanában tölti) a gyereked és nem vették fel óvodába? Hol laktok?

Figyelt kérdés
Csak egy kis felmérés... Kíváncsi vagyok hányan vagyunk itt, akiknek nem mehet oviba a gyereke? Indok?
2011. jún. 9. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

2009-es. Január eleji.

1. 2009-es

2. nincs hely

3. nem körzetes

4. év közben nem lehet amúgy sem kezdeni

5. nincs ismerősöm, aki segített volna bejutni

Budapest, külkerület

2011. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egyszerre írtunk ki hasonló kérdést:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

1. voltam.

2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pest megyei kis falu! hangsúlyozom, kis település - és helyhiányra hivatkozva kapott elutasítást, pedig a nyáron a 3 életévét is betölti!
2011. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

2008. februári

Kecskemét - helyhiány, már másodjára, tavaly sem vették fel. A munkahelyem közben kirúgott, mert nem tudtam visszamenni, pedig vártak volna. Idén meg már az volt az indok, hogy úgy sincs munkám.

2011. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nagyon durva!!!

Fellebbeztél?

2011. jún. 10. 08:18
 6/22 anonim ***** válasza:
igen, de mivel nincs munkám, esélyem sem.
2011. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja és a legrosszabb az, hogy 2 házra lakunk az ovitól, a gyerek meg ott nézi, mikor mehet már. Amíg nincs beszokva, addig munkát sem tudok keresni, tehát 22es csapdája.
2011. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2008. novemberi a fiam, nem vették fel a körzetes oviba. (Bp. Zugló) 4,5-szeres a túljelentkezés, nincs hely
2011. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

a korábbi 22-es csapdája nagyon durva! sajnálom!


nem tudom, hogy csak önkormányzatilag, vagy központilag is érvényes, de én úgy tudom, hogy csak egyszer lehet elutasítani, másodjára kötelesek felvenni! nálunk itt falunk legalábbis ez van, így az én lányom is csak jövőre tud menni oviba!

2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nekem is 2008 novemberi a kisfiam, de megmondták hogy eszembe se jusson oviba íratni majd csak jövő szeptmerben mert még nem ovodaköteles...és bölcsis lesz. ezek szerint be lehetett volna iratni??? Novemberben lesz 3 éves...gondolom ugyse vették volna fel. 2 barátnőm kislányát: mind2 augusztusban lesz 3 éves elutasították, azzal hogy először is nem töltötte be a gyerek az ovodaköteles kort (szept.től mentek volna), és hogy nem abba az oviba tartoznak. ami hülyeség, mert itt 2 van és egy az igazgatója mind a 2 ovinak szóval nagyon jól tudják hogy ez nem lehet indok...én áldom a szerencsémet hogy a fiamat legalább a bölcsibe felvették:( Legrosszabb az volt hogy bnőm lánya kérdezte hogy a fiamat felvették e, és mondtam, hogy igen, a bölcsibe. Erre ő : Képzeld engem nem vettek fel, és nem tudok menni:(
2011. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!