Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagal egy gyerek ha...

Hogy reagal egy gyerek ha elveszik tolle amivel epp jatszik?

Figyelt kérdés

A lanyom 17honapos,szinte mindent elvesznek tolle es semmit nem reagal ra.probaltuk tobb helyszinen tobb gyerekkel de mindig ugyanaz a szitu.


Vajon ez valtozik majd vagy nagyobb koraban is ilyen marad?


2011. jún. 14. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a miénk még csak 10 hónapos, ha elveszem tőle, akkor keres mást, amivel játszhat. Nagyobb korban nem tudom, milyennek kéne lennie.
2011. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk hangulat függő a dolog. Ha valaki elvesz a lánykámtól valamit keres mást, vagy totyog érte, hogy visszakapja, esetleg jön a hiszti. Lehet, hogy nem helyes a dolog, de én nem nagyon támogatom, ha "erővel" próbálja visszaszerezni.

1 éves kislány anyukája

2011. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem nem gond,kerem ami nala van ideadja ez eddig okes.

Elmegyunk jatszani akkor eleg ha valaki nyul a jatekert akkor o mar adja is oda,de olyan is volt hogy szo szerint kicsupaltak a kezebol a dolgot.ment keresett mast es ez addig ment amig total el nem fogyott a jatek,akkor odajott hozzam mert nem volt semmi amivel jatszott volna.o is nyujtsa a kezet a masik fele de o nem kap el semmit es beletorodik nem csinal semmit hogy megkapaintsa a jatekot.

2011. jún. 14. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!