Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenben ha 2 éves kisfiam...

Debrecenben ha 2 éves kisfiam a fertőző osztályra kerül, bent lehetek vele?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron már voltunk kórházba egyszer de nem a fertőzőn és ott bent lehettem vele.Most azt mondták,hogy lehet,hogy a fertőzőre fog kerülni,de nem tudom,hogy bent lehetek-e vele vagy nem.
2011. jún. 19. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A törvény nem tesz különbséget fertőző és a többi osztály között. Mindenhol bent lehetsz. Ha ezt nem akarják megengedni állj a sarkadra, előbb utóbb mindenhol engedniük kell.
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például Fehérváron nem lehet bent az anya a fertőzőn, csak akkor, ha szoptat. De 3 év alatti gyerekeknél felveszik az anyukát is, mint beteget és akkor kap ágyat, kaját, mindent. 3 év felett van egy szék és ott ülhet anyuka, természetesen.

Mondjuk sima gyerekosztályon nálunk rendes ágy van, így tudok mellette aludni, így oda sem szoktam magam felvetetni. A fertőzőn is ágyat kértem neki és mellé feküdtem éjjel.

2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!