Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálja ezt? 2 éves...

Miért csinálja ezt? 2 éves Kisfiam nem hajlandó csak pelusba pisilni. Ez nem lenne baj, csak ha épp nincs rajta - mert gatyában vagy meztelenül rohangál -, visszatartja.

Figyelt kérdés
Összeszorítja a lábát, fogja a kukiját és sír. Mondtam Neki, hogy pisiljünk a WC-be vagy a bilibe, de nem. Próbáltam lepisiltetni Vele valamit ilyenkor, hátha akkor menni fog, de nem. Sosem szidtam le, ha becsurgott, sőt, inkább dicsértem és mondtam, hogy próbáljon meg legközelebb szólni. Mégis ezt csinálja. Miért?
2011. jún. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg még nem érett meg a szobatisztaságra
2011. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ezt csinálja a kislányom! Szegény már sírt én meg el se tudtam képzelni mitől, csak amikor rá adtam a pelust akkor egyből tele lett és megkönnyebbült, ne erőltesd a bilit inkább menjen még a pelus, bár mi azzal is hadakozunk hogy felvegye mert imád pucér fenékkel rohangálni, de akkor meg ugye nem pisil..
2011. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!