Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történt a gyermekcsatornákkal?

Mi történt a gyermekcsatornákkal?

Figyelt kérdés
Csak debilis hülyeségek mennek, régebben sokkal jobb sorozatok voltak, egy felnőtt is tudta élvezni... Én nem akarom, hogy ezek puhánnyá neveljék a fiamat.
2011. jún. 23. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon durva tényleg!!Nekem még csak 5 hónapos a lányom, de ha ez így marad nem tudom mi lesz!!!
2011. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

> Én nem akarom, hogy ezek puhánnyá neveljék a fiamat.

Tölts le torrentről olyan meséket, amitől nem rohad el a fiad agya. Probléma megoldva :)

2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
64%
Egyébként én pl nem nézek tv-t, SEMMI értelme. Tolják az arcodba a reklámot, meg mossák az agyad a sok idióta valóságsóval. A gyerekműsorok se jobbak...
2011. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk ezért nincs TV-nézés. Mármint mesecsatornát nem néznek, hanem azokat a műsorokat, meséket, amiket érdemesnek és értelmesnek találok számukra, azt megveszem DVD-n, ma már szinte mindent kiadtak lemezen. Ma is láttam Frakk DVD-t 900 forintért a Profiban, úgyhogy még az áruk sem vészes.
2011. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a világ, a mesék is változnak. Amikor én gyermek voltam, akkor a Songoku volt a szülők rémálma, hogy az nem gyermeknek való. Vannak nagyon jó kis mesék is, de sajnos sok mesében tényleg olyan butaságokat sztoriznak. A lányom imádja a Minimaxot, azon van még 1-2 jó mese, de ő is inkább dvd-n nézi 20milliomodszorra a kedvenceit :D
2011. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak a minimax volt beállítva a TV-nken, de pár hónapja kitöröltem a programlistáról azt is, mert rémes volt!


Vagy a boltból veszek DVD-t, vagy a netről töltök rajzfilmet, bábfilmet, mesejátékot.


Azóta lényegesen kevesebbet TV-zik a lányom (nincs késztetés, hogy folyamatosan előtte maradjon), és nem használ olyan idióta kifejezéseket és hangsúlyokat, mint a hülye rajzfilmekben.

2011. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a JimJam és a BabyTV szerintem jók, aranyos, kicsiknek való mesék mennek
2011. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát de még 6 évesen is ezen a színvonalon mesézni? Uh...
2011. jún. 25. 13:31
 9/15 hot_kiss ***** válasza:

Én csak 16 éves vagyok, de én is csak szörnyülködni tudok, hogy az olyannak, aki ezeket kitalálja nincs gyereke? Vagy mi a szösz? Mikor én kicsivoltam ottvolt a régebbi Mikiegér, a Szkubidú meg az ehhez hasonló mesék. Azok hova lettek?

Épp a minap gondolkoztam, hogy tény, hogy világéletemben nemszerettem a Micimackót, de abban is már Róbertgidából lánytcsináltak és belekerült egy kiselefánt. Könyörgöm.. HONNAN?

2011. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól megvan egy gyerek tévé nélkül.. Úgy szereti meg az olvasást is, ha nem szokja meg a tévé előtti bambulást. A kislányom 7 éves és a Nils Holgersont olvassa most is , ami 300 oldalas..:)
2011. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!