Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerek ehet két nap...

2 éves gyerek ehet két nap ugyan azt?

Figyelt kérdés
Töltött paprikát csináltam és holnapra is jut.Persze jól átforralom holnap.Neki minden nap frisset és mást főzök de most igy jött ki.
2011. júl. 7. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Enyém (2 éves 4 hónaposa9) múltkor 2 napig krumlifőzeléket evett, amúgy imádja.

2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is muszáj átforralni, én rendszeresen úgy főzök, hogy két napra legyen.
2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Én a 15 hónaposomnak is van, hogy másnapos ételt adok, persze jól kell tárolni.

nekem 2 gyerek mellett úgy egyszerűbb, ha 2 naponta főzök, vayg esetleg lefagyasztok valamit.

2011. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokszor 2 napra főzök, úgyhogy gyakran eszik a gyerekek egymást követő napokon ugyanazt ebédre. Ha helyesen tárolod az ételt (főzés után lehűteni, és gyorsan hűtőbe vele), akkor semmi baja nem lesz másnap. Persze ha aggódsz, átforralhatod, de egy napos ételt én nem szoktam újra forralni.

4 éves és 20 hónapos kisfiúk anyukája

2011. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne ehetne? Nekem is lehet, hogy több napra marad kaja. Nyilván ilyen melegben a kényes ételeket 2 napnál tovább nem esszük, de pl. nálunk is tegnap volt töltött paprika és még ma is azt ettünk.
2011. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

AMIKOR HOZZÁTÁPLÁLTUNK IS LEHETETT MÁSNAP UGYANAZT ADNI! mA BORSÓPÜRÉ VAN CSIRKEMELLEL NEM ESZI MEG MAJD HOLNAP EHETI MEG! nÁLUNK IS SOKSZOR (SZINTE MINDIG) KÉT NAPRA UGYANAZ VAN :D


CAPS LOCK bocsi :D

2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a töltött paprika a menő, ha este főzöm, akkor szt eszik vacsira, és a két következő ebédre kétévesem, és adagonként még rakok is a fagyasztóba, mert én biztos nem bírnám annyiszor megenni, ahányszor ő, így nem is vagyok hajlandó minden héten azt csinálni... :)
2011. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy általában két napig van ugyanaz, kivéve amit kevésbé szeret. És soha semmi baja nem volt tőle. És ez már kisebb korában is így volt.
2011. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2011. júl. 8. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is két napra szoktam főzni, hacsak fel nem falják egy szemvillanás alatt az egész cuccot, mint a tegnapi rakott kelt :)
2011. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!