Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúfolhatják e emiatt az...

Csúfolhatják e emiatt az oviban vagy a suliban?

Figyelt kérdés

Pici fiamnak glanular vagy coronal hypospadias-e van. Tehát esztétikai problémánk van. Aki nem tudja, melyik az:


[link]


2011. júl. 9. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem fogják venni. Csak nem nézegetik ott..
2011. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez oviban nem fog különösebb problémát okozni. Megmüttetitek? Mert később viszont rosszabb lesz neki.
2011. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis ki csúfolná emiatt?
2011. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, nem valószínű, ennyire tüzetesen szerintem sem nézegetik egymást. Viszont neked itt most óriási szerep jut abban, hogy lesz-e később bármiféle szexuális problémája, kisebbségérzete ettől. Mindenképpen úgy kezeld a dolgot, hogy ez nem egy betegség, ez nem egy probléma, hanem ő egyszerűen különleges.
2011. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk nagyon műttetni, mert többet ártanánk vele, mint használnánk az esetleges szövődmények miatt. Egyébként erekciója szuper jól van és nem görbe.
2011. júl. 9. 10:53
 6/8 anonim válasza:

Nekem ezek közül Penile hypospadiasis-em van. Még kb. 1 éves koromban lett megműtve, és szerencsére jól sikerült a műtét, szóval csak esztétikai különbség van a 'normális'és az enyém között. A műtét során során a fitymát le kellett vágni és azzal 'befoltozni' a hímvessző alsó részét. Így utólag örülök a műtétnek, mert ha nem végzik el, akkor csak ülve tudnék pisilni... az meg azért mégis... gondolom értitek...

Később biztos lesz neki egyfajta kisebbség érzete, mert teljesen mindegy hogy a szülő mit mond a gyereknek ezzel kapcsolatban egész gyerekkorában, kamaszkorban ez ki fog rajta ütni, ezzel nem lehet mit csinálni:(

De semmiképp sem azzal a tudattal neveled, hogy ez valami betegség, vagy rendellenesség! Azzal az éltét ronthatod el


F16

2011. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző vagyok, még a kérdésedre válaszolva, 1-2 kínos pillanattól eltekintve egész jól lehet 'rejtegetni'. Nekem az ovis társaim még ma is barátaim, de egyikük sem tudja ezt rólam, szóval nem hiszem hogy emiatt csúfolnák, sőt, lehet nem is fogják megtudni, soha:)
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, saját tapasztalatodat külön köszönöm 16/F. :-)
2011. júl. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!