Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma reggelre teljesen száraz...

Ma reggelre teljesen száraz volt a kislányom pelusa. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
2 éves lányom még nem szobatiszta, párszor próbáltam bilire ültetni, de eddig nem volt hajlandó bele pisilni. Pedig mindig szól amikor kaki vagy pisi van, lehet nem előtte, hanem amikor éppen csinálja. Eddig reggelre mindig csupa pisi volt az éjszakai pelusa, de ma reggelre teljesen száraz volt. Jelent ez valamit? Mármint hogy nemsokára érett lesz a szobatisztaságra? Vagy nem jelent semmit, csak egyszerűen nem pisilt éjjel és ennyi?
2011. júl. 10. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy fecske nem csinál nyarat! Ha többször előfordul, az már jelent valamit...

Az is lehet, hogy a nagy melegben túl sokat izzadt, és amiatt nem volt pisi

2011. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom (igaz 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát) most egy éves, kb. 9 hós kora óta vettem észre, hogy száraz a pelusa reggelre (pedig 11-12 órát alszik, van hogy megébred, de vissza is alszik rögtön). Akkor pisil be, ha csak egy fél óra múlva megyek be reggel, miután felébredt. Ugyanis még akkor is csak játszik, soha nem sír. Hál Istennek. Akkor könnyen lesz szobatiszta? Vagy nem feltétlen?
2011. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés folyadékot ivott, nagyon meleg van, kiizzadott magából minden folyadékot.Ha nem szobatiszta, akkor valószínű, ez az oka. Nálunk akkor volt ilyen, amikor keveset ittak a gyerekek és marha meleg volt a lakásban is.
2011. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál is volt ilyen több hónapon keresztül.15hós korától 20 hós koráig.3-4 napig teljesen tiszta volta pelus reggelre majs 3-4 napig megint pisis volt,majd megint tisza volt 3-4 napig.És ez ment 5 hónapon keresztül.Én is azt hittem,hogy ez már a szobatisztaság jele,de egyáltalán nem az.Most 26 hónapos és se a bili se a wc nem jöhet szóba nála.Csak a pelus.Ha kis gatyát adok rá,kéri vissza a pelust.Ha nem adom vissza nagyon maximum 15 percig bírja pisilés nélkül.

Szerettem volna már,hogy ezen a nyáron szobatiszta legyen de hát még nagyon nincs megérve rá.

Most meg már mondták a gondozónénik,hogy ne is foglalkozzak vele, mert 3 hét múlva kezdjük a bölcsit és akkor majd ott úgyis tanítják őket.

2011. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. júl. 11. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!