Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan jön a kisbaba? - Rübel...

Honnan jön a kisbaba? - Rübel Doris könyve szerintetek hány éves kortól adható kisgyerek kezébe (ill. közös nézegetésre)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 4-5. Általában akkor kezdenek el érdeklődni az efféle dolgokról.
2011. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óvodásoknak való leginkább (ezt írják a tájékoztatóban is). Én akkor kezdeném az együtt nézegetést, mikor a gyerekem magától elkezdene a témáról érdeklődni. Hogy ez mikor történik meg, gyerek és helyzet függő.. pl. egy 2-3 évest is érdekelni kezd a téma, ha épp kistesója lesz vagy a közvetlen környezetében születik.
2011. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az én fiam 2,5 éves volt, amikor jött a teso. Kifejezetten érdeklődött. Először a Hol volt, hol nem volt, volt egyszer az élet című mesefilmből nézte meg nagyon sokszor a születés című sorozatot. Nagyon élvezte, és folyton azt kellett nézni. Majd megvettem neki én is a Honnan jön a kisbaba című könyvet. Minden este ez volt az esti mese. A mai napig - most 3,5 éves - sokszor megnézi, és mar tudja, hogy tényleg honnan jön a kisbaba :)


Én ajanlani tudom. Nekünk bevalt. Lehet, hogy a gyerek érdeklődési körétől is függ, de egy probat megér!

2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Októberben lesz 3 éves a fiam, nagyon okos, értelmes kisgyerek. És, igen, jön a tesó, ezért is kezdett kérdezősködni (pl. "Hol jön ki a baba a pocidból?"). Próbálok nyugodtan és természetesen válaszolni, de azért azt hiszem, megrendelem ezt a könyvet, legföljebb először egyedül olvasom el. Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. júl. 19. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ebben vannak jó ötletek.

2011. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod, hogy a nők punciján van egy lyuk ahol a baba kijön. A legjobb mindig az őszinteség!
2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!