Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 eves gyerek hany kilo...

Egy 4 eves gyerek hany kilo kell legyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 eves es a nagyszulok ketsegbe vannnak esve mert egy kicsit sovanyka, de soha nem is volt ,,nagy,, etvagyu gyermek. A doktorno azt mondta, hogy hagyjam mert eszik annyit amennyi neki kell. Kosz a valaszokat!
2008. márc. 2. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nincs előírt adat. Nekem a 4 éves kislányom 22 kiló. A 7 éves bátyja pedig 20. De én mindkettőt imádom :D
2008. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs előírva, hogy hány kilónak kell lennie. Úgyis esznek a gyerekek, ha éhesek :)
2008. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ha kórosan sovány lenne, a doktornő nem ezt válaszolta volna. Tényleg ne izgulj, nem lehet mindenki kövér :o)
2008. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem is ezt mondták mindig hogy sovány lányom(4éves és 17kilo és 100cm).

ha a doktornö nem mondja hogy sovány akor nincs baj.majd elkezd hizni nyulni!

2008. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!