Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28hónapos kislányom fél...

28hónapos kislányom fél éjjelente. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
ikreim vannak, de csak az egyik ilyen félős. Éjszakánként többször is felsír és csak úgy alszikm el ha fogom a kezét. Normális dolog ez?
2011. aug. 1. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislámpa nem segít?Az én lányaim kislámpa mellett alszanak el.
2011. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom nekem is ilyen volt...Szerencse elmúlt.Èjjelifény,kislámpa a szobába..Gondolom együtt alszanak a gyerekek???Hagyd nyitva az ajtót.....
2011. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kislámpa sajna nincs és nem is tudom hová tenni, de az ajtó nyitva és együtt alszanak, de ez sem segít.

már nem tudom mit tegyek.

2011. aug. 1. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell venni,egy sólámpa kb 1200Ft.A padlóra is teheted,nálunk is ott van.
2011. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Óvónőnek tanulok, így sokat hallottam már a gyógyító mesék hatásáról. Először persze tud meg, hogy mi az oka annak, hogy fél a kislányod. Sok kiadvány van, amiben a mese címe alatt ott van, hogy milyen élethelyzetű gyereknek olvassuk (pl. Sír óvodában elváláskor, éjszaka bepisil, stb.). Melegen ajánlom a Boldizsár Ildikó által összegyűjtött meséket. Nagyon fontos, hogy teremts megfelelő körülményeket altatásnál. Legyen csend, ülj le mellé az ágyra, akár fogd meg az egyik kezecskéjét és lehetőleg fejből mesélj úgy, hogy szemkontaktusban vagy a kicsivel. Nem csak a "gyógyító mesék", minden mese megnyugtatja a gyermeket.
2011. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!