Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiatok miben van a bölcsiben...

A fiatok miben van a bölcsiben? 22 hósan kezdi majd ősszel a bölcsit, kicsit bevásárolnék előre, csak nem tudom, mi és mennyi fog kelleni, kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

Harisnya+rövidgatya, vagy mackónadrág+zokni? Lábfej nélkül leggins-t nem ciki ráadni (itthon ilyenben van ősszel, most vegyek egy csomó mackónacit a bölcsibe csak ezért)?

22 hósan kezdi majd ősszel a bölcsit, kicsit bevásárolnék előre, csak nem tudom, mi és mennyi fog kelleni, kérlek adjatok tanácsot.


2011. aug. 3. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a duplázásért
2011. aug. 3. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk elég vegyesen öltöznek a kisfiú, rövidnadrág+harisnya vagy pedig sima melegítő alsó. A leggins nálunk nem nagyon fordul elő, na de miért is lenne ciki?? Ha egyszer kényelmes...

Amúgy naponta kettővel számolhatsz, mert leöntik, sáros lesz az udvaron, leeszi, stb, és olyankor nálunk mindig átöltöztetik őket.

Én a rövidnadrág+harisnyát kedvelem, annyira jól áll a kisfiamnak. :-)))

2011. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz be néhány mackónadrágot is, kényelmesebbek , mint a harisnya, bár lehet, hogy nem olyan tetszetős. :)

Nálunk a kínaiban egész jó minőségű, vastagabb, vékonyabb nacik is vannak. Sőt egész jó áron 3 részes tréningek is, úgy is fog kelleni hosszú újjú vékony felső és rá tudják adni a tréninfelsőt, ha hűvösebb van. A harisnyát tartogasd hidegebb napokra nadrág alá. Vegyél két garnitúra zoknit (10 db), alsó gatyókat is beszerezhetsz már, ha még nem szobatiszta hátha elkezdik!

Bodykat (vékony hosszú újjút), trikókat, tréningnadrág, elemenős vagy kinti nadrág, pólók, pulcsik vékony és vastagabb, sapik.

2011. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én harisnyát csak igazán hideg időben adok a fiaimra, akkor abban + rövidnaciban vannak és ráveszik a nadrágot, ha kimennek.

Ha nincs túl hideg, akkor kényelmes melegítőnaciban vannak és van külön kinti nadrágjuk, amit átvesznek

2011. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lábfej nélküli leggins fiúnak = jégeralsó, ugye? :)

Hát, a nagyobbik fiam cikinek érezte az oviban, így az csak cserének van rajta :)

2011. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!