Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit van 2-3 eves gyerekete...

Mennyit van 2-3 eves gyereketek a nagyszulokkel?

Figyelt kérdés
ugyertem nap/het? eddig kethetente volt az egyik hetvegen, kethetente a masik hetvegen, nem lesz tul suru,ha heti 2-2 napot jonnek? (nem egyszerre)
2011. aug. 15. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
minden vasárnap ebéd utáni alvástól vacsoráig ott vagyunk. Külön nem nagyon vigyáznak rá, csak vészhelyzetben. Másik mama régebben havonta egyszer volt itt pár napot.
2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nincs apuka, így az anyai nagymama vigyáz a lányomra, ha dolgoznom kell. Persze megy a lányom közösségbe is, de mivel még kicsinek tartom csak pár órára hetente.

Az anyóst utálom, így havonta 3-4 órára látja. Én is ott vagyok, hogy ne legyen túl ártalmas, az unoka sem szereti őt.

2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden délután 2-3 órát felváltva, mert ők mennek érte a bölcsibe, és gyakran hétvégenként is 1-2 napot, olyankor általában mi is ott vagyunk.
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és bölcsiszünet idején (pl. most) 1-1 hét mindkét nagyinál.
2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a kislányom és 10 hónapos a fiam. Az anyukám van hogy egy héten 3x jön át meglátogatni minket.A férjem szülei is szoktak jönni, bár engem nem túlzottan kedvelnek. :-D Ezért van, hogy a férjem megy át a kicsikkel és a nagylányommal. ( őt befogadták , hál' istennek)

31.N

2011. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ja , hogy vigyázni rá?

Anyukám szokott ha nagy gáz van , anyósomra nem bíznám, apósommal múltkor kimentek a játszótérre.

31.N

2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, minden hétvégén van ott valaki. Nektek mikor van közös hétvégétek a férjeddel?
2011. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

koszi, mindenkinek ment a zold kezecske.

nalunk a nagyik imadjak a gyerkocot, eddig heti ket napot voltak nalunk, (tehat a het napbol osszesen 2 volt a nagyinap), most ha minden heten jonnenek, heti 4 nap lenne, es kicsit aggodok, hogy sok.

en is jelen vagyok mindig, termeszetesen, kiveve heti 1 napot, amikor "szabadnapom" van :)

2011. aug. 15. 19:00
 9/12 A kérdező kommentje:

a szabadnapon :) szeptembertol egyedul leszek, es mindket nagyi "teper", hogy segithessen (veszelyeztett terhes vagyok), nem zavar, hogyha itt vannak igazabol, a gyerkoc szerti oket)

amugy a ferjemmel altalaban egynapos "turakat" csinalunk, egyszer aludt a gyerkoc meg csak nelkulunk, egy ejszakat, de masnap reggel jottunk is.

vagy delutan megyunk el, ejfelre jovunk.

de leginkabb visszuk magunkkal a csemetét

2011. aug. 15. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz attól, ha többet van a nagyszülőkkel, esetleg megunják őket, de azt azért csak nem. :D

Enyém kölkeim havonta vannak a mamáéknál egy hétvégét (ott is alszanak).

2011. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!