Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről? A...

Mi a véleményetek erről? A kisgyerekeknek nem túl durva a metál zene?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 17. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Lehet etetni tomasz a gőzmozdonnyal is de akkor ne legyen itt a kérdés 10 év múlva, hogy miért érzelmileg túl érzékeny a gyerekem és homokos...
2011. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Jeeeeeeeee nyomassad, jeeeeeeeeee
2011. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiam Kárpátiát, Kormoránt, Nightwish-t, Apocaliptycát, Therion-t, Vintersorg-ot, Theatre of Tragedy-t és ezekhez hasonló zenét hallgat. Na, ez sem egy Halász Judit.
2011. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, hogy ilyen stílusban is készülnek gyerekeknek szóló dalok. Miért is kéne mindnek egyformának lennie? Mondjuk én nem vagyok egy nagy metálrajongó, de amit én hallgatok, azt a fiam is imádja, neki a Nirvana a kedvence :)
2011. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne durva? Pont az a jó, ha többféle zenét megismertetünk a gyerekekkel, így hamar kifejlődik a saját ízlése (ami persze akár naponta változhat). A gyerekeim általam nagyon sok musicalt, komolyzenét, népzenét, világzenét hallgatnak, míg a párom társaságában inkább rockosabb dallamokat. A kocsiban rádiót hallgatunk, így a friss popzenékkel is tisztában vannak, a 3 éves lányom például felsikít örömében, ha leadnak egy Lady Gaga számot, olyankor fel kell hangosítani és csendben kell lenni, ő meg énekel, nagyon édes. :)
2011. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitív :)
2011. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem is a sokszínűség a fontos. ismertessük meg sokfélével, hogy majd felnőve legyen miből választani.

én is le vagyok fotózva: 3 évesen babos kendőben Nagy Feróra csápolok Apu nyakában:) a fiam is sok Beatricét, Bikinit, Republicot, Tankcsapdát, Kormoránt, Pokolgépet hallgat, ja és este reggae-re váltunk. Sokáig a Buffalo Soldier-re aludt el...

Viszont szeretjük az Alma együttest is, azon mi szülők is jót nevetünk sokszor, mert humorosak a szövegek. Ennek látom értelmét, annak már kevésbé, hogy a gyerekem Thomasért meg Ben10-ért rajongjon...

2011. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!