Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vásároltok lábbelit a...

Hogyan vásároltok lábbelit a gyermeketeknek? Folyton feltöri a lábát. (folyt. )

Figyelt kérdés

A fiam 4 és fél éves, nem érdekli, hogy kényelmes-e a cipő a boltban, ha kívülről tetszik neki, akkor az mindig jó..

Most nyáron sokat szenvedtünk vele, kapott egy szandált (méreg drága, jó minőségű, Heim Pálban vettük), de úgy feltörte egyetlen nap alatt a lábujját, hogy másfél-két hónapig sebtapaszolni kellett, és crocsban járt. Nemrég nem vittem váltás cipőt a nagyiékhoz, és amibe ment, csupa víz lett, így gyorsan vettünk egyet, hogy legyen amíg a másik megszárad, egy rosszabb minőségűt, de hasonlónk van és azzal nem volt baj, de ez szintén pár óra alatt a sarkát törte véresre.

Mikor szól, hogy fáj, már nagyon csúnya, most megint csak a papucsában járhat.. Mégis hogy vegyünk cipőt neki, és ez nem az első meg a második eset.. Méretben jó, azzal biztos nincs baj.

Valami ötlet?


Köszönöm!


2011. aug. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Salus-t, Supy+-t veszek a 3 évesemnek, de sose adom rá zokni nélkül, így nem töri soha. Az izzadságot is felszívja. Lehet hogy ez a titka.
2011. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én mindig csak Superfitet veszek a gyerekeknek, nem volt még feltörve soha a lábuk

talán keressetek egy számotokra megfelelő márkát és ragaszkodjatok ahhoz

2011. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is salust és supyt veszek, de ezentúl inkább csak salust, szerintem jobb. ha nincs a szandi alatt zoknni, a lányomnak is feltöri a lábikóját, hátul a sarkánál, de amúgy se vagyok híve a zokni nélkül izzadásnak, így mindig adok rá zoknit. gondolom, a heim pálban te is salust vettél - adsz a kisfiúra zoknit?
2011. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, Salus a szandál. Mindig kap zoknit.. :(
2011. aug. 25. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a márkán, hanem a méreten van a hangsúly. Votl nálunk egy nagyon szuper gyerekcipőbolt, sajnos a válság miatt bezárt. Ott láttam az eladó - tulajdonostól, hogy megállította a gyereket telitalpra, és hátul benyúlt a mutatóujjával a sarkánál. Ha a gyerek lába mellé befér egy nőnek a mutatóujja, akkor az az ideális méret.


Nekünk már volt, Siestánk, Richterünk, D.D. Stepünk, Deichmannból az Elefanten és a Bobie Shoes is bevállt.

2011. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és hol szokta feltörni a lábacskáját? lábbujjaknál? saroknál? esetleg magas a rüsztje vagy kiáll hátrafelé a sarka? talán érdemes lenne elmenni egy olyan cipészhez, aki ortopédcipőket készít, ő biztos meglátja, ha a lábformája eltér a szokásostól, talán tud cipőmárkát is ajánlani vagy ha más nem, lehet készíttetni is nála.
2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és ha zárt cipőt veszel, jobb úgy megállapítani a méretet, hogy azonos márkájú szandit próbálsz a lábára, mert a saroknál-bedugom-az-ujjam módszernél előfordulhat, hogy a gyerek reflexszerűen behúzza a lábujjait, így engedve a nyomásnak
2011. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!