Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek szülinapra 9 éves...

Mit vegyek szülinapra 9 éves lánynak és 3 éves lánynak? 1000-10000 Ft ig bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Közeli barátok, de a lányokat nem ismerem nagyon mert külföldön élnek, bármi ötlet segítene. Köszi.
2011. szept. 9. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én könyvet vinnék, mindkettőjüknek -természetesen a koruknak megfelelőt, párezerért már tudsz válogatni, valami értékeset, nem gagyit :)
2011. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisebbiknek valami csajos Lego Duplo-t vennék, a nagyobbnak pedig valami kreatív dolgot, gyöngyfűzőt, vagy ruhafestéket, esetleg társasjátékot.
2011. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A társasjáték jó ötlet, bár viszonlyag nagy a korkülöbség, így azért kicsit nehéz a választás. A Smart Games és a Think Fun játékok nagyon jók, ha megteheted, azt is lehet, hogy mindkettő kap egyet-egyet.


De szerintem bármilyen "csajos" dolog nyerő lehet, hajcsattok, hajgumi, hajpánt, nyaklánc...


Kisebbiknek lehet valamilyen gyurmakészlet, pl. Playdoh fagyikészítő, vagy Moon Dough készletek; világítós rajztábla... Ha szeret Barbizni, valami kiegészítő hozzá, (Ló, medence, bicikli, autó, stb) Icike-Picike Barátok (Littlest Petshop), Zoobles, Polly Pocket, Én kicsi Pónim játékok...


Nagyobbiknak már valami tinis dolog, Hanna Montana, Waverly Wizzards, H2O (Sellős), High School Musicales cuccok, ha szereti valamelyiket. Bár egy ilyen nagy lány már lehet hogy valami csinosabb ruhadarabot is értékel :)


Próbálj kérdezősködni a szülőknél, hogy éppen milyen mánia van a csajoknál, ez sokat segít a választásban!

2011. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismered Őket, nem ajánlanék hanamontánás, helókittis, stb dolgokat, az én lányaim pl. nem szeretik!!!

Túlságosan szélsőséges, nagyon mellé lehet fogni...

3 évesen lehet, hogy MÉG nem érdekli, 9 évesen pedig MÁR nem.


Jobb ötlet a kreatív játék -pl. gyönygfűző nagy golyókkal a kicsinek, egy komolyabb pedig a nagynak.


Többgyerekes anyukaként azt tanácsolom, hogy hasonló legyen amit viszel, pl ne baba a kicsinek, míg a nagynak iskolával kapcsolatos dolog...


Lexikon? Lego?

2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp azért írtam, hogy kérdezzen rá a szülőknél, hogy mi az érdeklődés tárgya, hogy ne fogjon mellé.

A kreatív cucc is lehet melléfogás, ha utálja a kézműveskedést,nem? Ez csak a szülők mániája, hogy jajj de jó, mert fejlesztő...


Én is többgyerekes anyuka vagyok, és tudom, hogy pl. az összes gipszöntő, amit eddig kapott a lányom, a kukában végezte, mert csak szétszórta, ellenben szinte "zabálja" a festékeket, ceruzákat, mert mániákus rajzoló. A barátnőm lánya meg gipszöntő üzemet nyithanta 5 évesen... :) Szóval még a kreatív érdeklődésen belül is nagy a szórás.

Tuti recept nemigen van, épp ezért vagy bevállaja az ember, hogy mellélő az ajándékkal, vagy konzultál előtte a szülővel :)

2011. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek. Holnap megyek és vásárolok.
2011. szept. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!