Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kifiam válogatós...

20 hónapos kifiam válogatós lett. Mivel kínáljam, ami egészséges és szeretik az ilyen korú gyerekek?

Figyelt kérdés
Kezdek kifogyni az ötletekből. Mostanában azokat az ételeket sem fogadja el, amiket korábban szeretett:(
2011. szept. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínálgasd örökké.van egy ilyen korszakuk ennyi idősen,de sokan itt rontják el h örökké kínálják és sokfélét..és még jobban válogat a gyerek.evésidőben kínáld meg,ha éhes eszik,ha nem akkor a köv. étkezésnél ujra eléteszel vmit.
2011. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem kell megszoknia hogy azt eszik amit ő mond,ha nem tetszik neki nem eszik!!SEMMIT!Majd megtanulja hogy nem szabad válogatósnak lenni!!Én csak a gombát és a tököt nem szeretem,és amúgy mindent megeszek:)Meg vékony is vagyok és nem tudok annyit enni mert hányok a sok kajától:SDe az hosszú:D
2012. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!