Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri a testvérfellépő az...

Megéri a testvérfellépő az árát? Kényelmesen lehet tolni a babakocsit? Ülőset vagy állósat?

Figyelt kérdés
2,5 éves fiúnak kellene.
2011. szept. 14. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Több kilométeres túrákat tervezel minden napra? :) Nem gonoszkodni akarok, de ennyi idősen már a legtöbb gyerek tud annyit sétálni saját lábon, amennyit muszáj pl. bolt, játszótér, esetleg elintézni valamit. Ha nálatok más a helyzet, akkor bocsi. De ebből kiindulva szerintem fölösleges dolog.
2011. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én ennyi idősen vettem a lányomnak, és megérte, megéri, minden nap használjuk és nagyon szereti meg én is. Nálunk a kicsik ikrek, ikerkocsihoz csatlakozva tolom, hát így nem könnyű, 30 kg a 3 gyerek, meg a kocsi, de megoldható. Nekünk állós van, ülős ilyenkor már felesleges az biztos, de nagyon nem bátam meg hogy megvettem. Viszem hamarosan az oviba, így nem kell fél órával előbb indulni, hogy reggel félálomba is tutira odaérjünk. (Hozzáteszem, az én lányom csak 86 cm, 11,5 kg, megy egész nap, de van hogy elfárad, vagy egyszerűen nincs kedve sétálni. Én nagyon szeretem, és bánom hogy nem vettem meg előbb, mikor megszülettek a fiúk.)
2011. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk megérte. Kicsit jobban el kell tartani a kocsit magadtól, nem kifejezetten kényelmetlen. Mi az állósat vettük, de a lányom ha elfárad erre is leül. :D
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!