Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elektromos fogkefét...

Milyen elektromos fogkefét vegyek 2 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Fogorvos doktornő javasolta, hogy elektromos fogkefét használjuk olyat ami akkumulátoros és nem elemes, ő az oral-b típusut javasolta de ahogy keresgéltem a neten elég sok fajta van belőle.
2011. szept. 21. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát konkrét típust nem tudok mondani, de nekünk is oral-b-t javasolt a fogorvosnő. Talán a boltban tudsz tanácsot kérni, hogy melyiket ajánlják egy 2 évesnek.
2011. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen boltban nézzem meg? Bocsi de nem használtunk még ilyen fogkefét a hagyományos van nekünk.
2011. szept. 21. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Oral-B nagyon jó, mi zenélőset vettünk a gyerekeknek, élvezik a fogmosást és jól megmossák a fogukat (3 perc múlva kezd el zenélni, az jelzi, hogy abbahagyhatják).


Ha érdekel, délután megnézem a pontos típusát és megírom itt.

2011. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze érdekel, előre is köszönöm szépen:)
2011. szept. 21. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a neve, én is várom a választ!Milyen árban vannak?
2011. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És az aksit tölteni kell?Vagy cserélni?Én sem értek hozzá.
2011. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a pontos típust, Braun Oral-B A P 900. A doboza 3 éves kortól ajánlja, de mi 2 éves kor körül kezdtük.


2 perc után zenél, kis feje van, így alaposan meg tudják mosni mindenhol. Tölthető, van hozzá töltő.


A feje persze cserélhető, bármely drogériában találtok hozzá pótfejet.


Mi akciósan 11 ezerért vettük (darabját), de nagyon megérte.

2011. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!