Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós kisfiad hány centi és...

19 hós kisfiad hány centi és hány kiló?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen korú kisfiúk mennyiben különböznek az enyémtől. Ugyanis van, aki kétévesnek nézi a 85 centis, 12,5 kilós gyerekemet, és "levasgyúrózza". Sztem meg van nála kisebb és nagyobb/vaskosabb gyerek is..

Amúgy kinek mit tud már az ilyen korú gyermeke? Nálunk a beszédfejlődés nagyon megindult (már 2-3 szavas érthető mondatokban beszél!!!), viszont a mozgása talán lemaradt az átlaghoz: inkább csak rohan, nem sétál, még nem motorozik, nem mászik mászókán.. stb. Mivel fejleszthetném?


2011. szept. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

az én fiam 17 hósan 100800 g és 84 cm volt.

21 hónaposan 11400 g,és 86 cm

24 hónaposan 11500g és 89 cm.

2011. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém 20 hónapos, 85 cm és 11,8 kg.

egy kukkot nem bezsél, csak mutogat és hümmög, viszont mindenre felmászik, motorral megy mint az őrült, most tanult meg páros lábbal ugrálni (mint a verebek...), egyedül eszik-iszik, nagyon ügyes és önálló.

2011. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. az én fiam kb 5 szót mond,de motogatva mindent el tud mondani amit akar,szóval ez így kényelmes neki.kapaszkodva egyedül jön megy a lépcsőn.szaladni szalad.motorozni nem akar.mindenre felmászik.
2011. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 hónaposan 13100g és 88cm.

Nem kövér. Kis masszív.

2011. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!