Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt sikerült...

Mennyi idő alatt sikerült eladnotok a már kinőtt használt/alig használt/esetleg új baba és gyerek ruhákat?

Figyelt kérdés
Első gyerkőc fiú,a második lány és szeretnék megválni a fiús ruháktól,ezért érdekelne,hogy kb mennyi idő alatt sikerült megválnotok tőle?Illetve hogy érdemesebb meghirdetni darabonként vagy egy csomagban esetleg 2-3 méretnyi ruhát?Előre is köszönöm!
2011. szept. 22. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, megvesznek nagy csomagot is, amiben több méret van, de darabonként is, vagy sehogy. Én van amit 1 éve hirdetek, és nem megy el, pedig szép kis fiú ruhák, van amit alig raktam fel, már le is ütötték.

Szerencse kérdése. De ha valakivel meg tudnál egyezni, az a legjobb. Én is visszatérő vásárló vagyok, egyszer vettem vaterán helyitől, azóta járok hozzá, neki nem kell hirdetni :DDD És fordítva: hozzám is jönnek, akik már vásároltak tőlem.

2011. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vatera, Teszvesz... szinte csak ők járnak jól...meg a posta...


Van amit rögtön elvisznek, van ami még mindig megvan, pedig gyönyörű darabokat hirdetek én is. A másik fájó pont, hogy szinte fillérekért kel el az amit annyira szerettem, olyan szép és olyan drága darab volt...

Próbáltam elajándékozni egy szintén kisfiút váró ismerősnek, hát nem kéri mert ő más levetett göncét nem adja rá a gyerekére... :-o Pedig tényleg szép, megkímélt darabokról volt szó, ráadásul ingyen adtam volna...

2011. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy mennyiért?Ez igazából attól függ mennyire használt,de nem szeretnék belőle meggazdagodni:)megegyezés kérdése.

Pedig én is kapok 2 helyről is használt ruhákat,de olyan szépek,hogy nyugodt szívvel adom rá a lányzóra:)Aki meg megteheti,hogy mindenből újat vegyen....az tegye.De olyan hamar kinövik a ruhákat.

2011. szept. 22. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
én az expressen hirdetek, de tényleg csak a legszebbeket.nekem is van hirdetve kislány ruhák. nekünk most kisfiu született, szivesen veszek neki bababizományiból kevésbé használt szép ruhákat.ujakat felesleges venni több ezerért, mert hamar kinövik.egyébként érdekelnének engem szép kisfiu ruhák, 68 as mérettöl. (debreceni vagyok)
2011. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zsibvasar.hut probald meg

en igazabol a regieket elajandekoztam, mert amikor megszuletett a fiam isszonyat sok penz ment el mindenre, es csak egyvalakitol kaptunk kesobb ruhakat, es nagyon nagyon jol jott (a mai napig halas vagyok neki), remeltem, hogy segithetek, hogy mas is igy oruljon (csaladsegito iroda kozel van hozzank).


sajnos en is hasznalt ruhakat veszek a gyereknek, csak cipobol ujat, es meg igy is keves ruhaja van :(

amikor tudom, a csomagot reszesitem elonyben, mint vevo, eladonak is biztos konnyebb.


egyebkent tenyleg durva, hogy magamnak 500 forintert veszek egy polot, es a gyereknek 1000 forint alatt nincs ujonnan,amit raadasul hipp hopp kinő :(


kesobb, ha nagyobb lesz, akkor is igy lehuznak a gyerekholmikkal?

2011. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!