Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért horkol 19 hós kislányom,...

Miért horkol 19 hós kislányom, ha alszik?

Figyelt kérdés
Általába ha horkol,akkor már tudom,hogy beteg lesz,de most már 2 napja ez van,és nem folyik az orra.Múlthéten beteg volt,és akkor kapott nasic orcseppet,kb. 4 napon keresztül,de csak napi 2-szer,nem szeretem az orrcseppet használni neki,mert már egyszer jártunk úgy a nasivinnel,hogy nagyon kiszárította az orrát.Most hétfön kapott utoljára orcseppet,lehetséges,hogy attól van,de ennyi nap után jön ki?
2011. szept. 25. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
orrsövényferdülés?
2011. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
orrmanulája nincs megnyagyobbodva? ha egy eltart mág pár napig, mindenképp lássa gégész.
2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
úgy látom te több kérdést is feltettél a "12 hós" kislányodról! ne aggódj , ezek nem komoly tünetek! gratulálok hozzá és jó egészséget kivánok mindkettötöknek ! :)
2011. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
most mér 12 hós ha egyszer 19 hós?
2011. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
19 hós,nem 12
2011. szept. 25. 15:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 15.14-es.Gondolom összekeversz egy másik kérdezővel,akinek a 12 hós kislányával is ez van.Jól értem?Belinkelnéd nekem azt a kérdést?Kiváncsi lennék a válaszokra.Köszi.
2011. szept. 25. 18:10
 7/15 A kérdező kommentje:
orrsövényferdülés kijön egyik napról a másikra?Soha nem szokott horkolni,csak mielőtt megbetegszik.De az már kijött volna rajta.Ma calcimuskot is adtam neki,hogy induljon meg a váladék,de sehol semmi.
2011. szept. 25. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Fül-orr-dédészetre vidd el. Még figyeld meg, hogy napközben nincs-e sokat nyitva a szája, mert az tényleg lehet a mandulája miatt. Lehet ki kell venni a mandiját.
2011. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
gégészetre- bocs :)
2011. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Orrmandula lesz itt a bűnös. Ha akkor van ez, amikor beteg lesz, illetve beteg, akkor egyértelműen megnagyobbodik. Az én lányomnak is az orrmandulája miatt sajnos nagyon sokáig tartottak a betegségei tavaly a bölcsis időszakában. Volt olyan, hogy antibiotikum ellenére is 7 hétig folyt az orra, vagyis el volt dugulva, nem tudott az orrán levegőt venni. Ezt mi 3 éves koráig húztuk, már minden orvos javasolta az orrmandula műtétet. Azóta sokkal jobb, egy megfázáskor 1 napig van eldugulva az orra, akkor sem olyan szinten, nem horkol éjjel. Ja a mi lányunk alvás közben sokszor benntartotta a levegőt, nem lélegzett egyenletesen, nagyon rossz volt, mert állandóan azt figyeltem, vesz-e levegőt. Javaslom, vidd el gégészetre és ott megmondják, hogy megnagyobbodott-e az orrmandulája, esetleg ha nagyon így marad, akkor később! javasolni fogják a kivételét (amitől nem kell ám megijedni!).
2011. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!