Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy és mikor kezdtétek a...

Hogy és mikor kezdtétek a bilir- wc-re szoktatást? és hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
2évesen kezdtük.levettem róla a pelust és elmagyaráztam,hogy mire való a bili-utána azt figyeltem mikor fog pisilni,és amikor láttam,hogy mire készül akkor gyorsan ráraktam a bilire-így láthatta is,hogy mit kell tennie. ekkor még nagyon utálta,szó szerint hozzám vágta.aztán 2,5évesen újra próbálkoztam. bevittem a nappaliba a bilit,mert ott voltunk a legöbbet és amikor láttam,hogy pisi lesz akkor mondtam hogy próbáljon belepisilni és amikor sikerrel járt akkor nagyon megdicsértem. amikor már megszokta a bilit akkor vittem be a fürdőbe,hogy ott végezze a dolgát. a kakiláshoz sajnos majdnem 3éves koráig kérte a pelust.de aztán arról is sikerült leszoktatni..
2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!