Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó gyerekortopéd orvos?

Jó gyerekortopéd orvos?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányomnak befelé dől a lába, csináltatni kell a cipőt. Ez nem is gond, meg van a hely, ahol csináltatom, csak kéne egy orvos, aki felírja. Akinél áprilisban voltunk (Dr Kerekes Éva), nála nov.28-ra kaptam időpontot. Viszont mire abból cipő lesz, az január, addig meg járjon szandálban a gyerek? Vagy átmeneti cipőben, ami már most kezd kicsi lenni? Utána meg mivel fél évente lehet íratni, máj végén mehetnék újra, akkor meg júliusig a téli bélelt cipőt adjam rá!? Ez így nem normális. Tavaly ősszel a MÁV rendelőben voltunk a főorvosnál, ő akkor nem írt fel cipőt, mert még épp csak el kezdett járni, és még alakulhat. Lehet, hogy most felírná, úgyhogy végszükség esetén elmegyünk hozzá, de nem nagyon szeretnék. Tehát olyan doki kéne, aki biztos ír receptet. Kerekes Évának 2000Ft-t kellett adni, úgyhogy ha vki magán dokit tud max ennyiért, az is szóba jöhet.
2011. szept. 29. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kerekes Évának 2000Ft-t kellett adni"


Ezt hogy érted? Ennyibe kerül a vizsgálat magánrendelésen?

2011. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a XI. kerület Dombóvári úton lévő Salus boltban van magánrendelése, és ott 2000,-Ft-t kér a vizsgálatért. Először sokalltam, azért mentem ingyen a MÁV-ba, de ott nem írták fel.
2011. szept. 29. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert ez nagyon kevés, ahhoz képest, hogy magánrendelés. Általában 5000-nél kezdődik.

Ortopéd orvos javasolta a spéci cipőt?

2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Korai fejlesztőbe járunk megkésett mozgásfejlődés miatt. Most már minden ok, de csoportos tornára még kell járni. Ott mondták a spéci cipőt, és ők állnak kapcsolatban Kerekes Évával. Lehet, hogy azért csak ennyi, mert rajtuk keresztül mentünk.
2011. szept. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!