Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon ajánlanátok jó...

Miskolcon ajánlanátok jó gyerekorvost aki alvás problémával kapcsolatban tudna segíteni? 19 hós kislányom éjszaka 7-8.12szer is felkel, foga nem jön, nem beteg. De már jó fél éve ezt csináljuk. Kivagyunk apával nagyon. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Már voltunk gyerekorvosnál,de ő csak homeopátiás szerekkel próbálkozott,de sajnos egyik sem használt.Napközben egyszer alszik de max.csak 1 órát,pedig megy egész nap annyit.Próbáltunk levendulás fürdetőt,citromfű teát ,de semmi nem jön be.és nagyon fáradt vagyok már,türelmem is fogy sajnos,pedig egy nyugodt ember vagyok.Remélem valaki tud segíteni.
2011. okt. 2. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Először a szobáját rendezném át, teljesen más falra tenném az ágyát! Ha ez nem segit, beköltöztetném az ágyát a hàlóba, mert mintha félne vagy Téged akarna. Lehet, hogy ez visszalépésnek tűnik, de hátha elég lenne egy kis simi éjjel vagy csak hozzászólsz, hogy nyugi, itt vagyok, aludj csak.... Csináljatok hüvösebbet a szobában, ha most 24-25 fok van, mert lehet, hogy a fél éve tartó melegtől kinlódik és hűvösebben jobban alszunk. Válts takarót, huzatot, lepedőt,zavarhatja az anyaga, esetleg adj a feje alá egy vékony párnát. Minifény esetleg még éjjel? Nincs több ötlet...

Nagyon szörnyű lehet, sajnállak!

2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezeket próbáltam.Első perctől egy szobában aludtam vele,de már 3 hónapja velem alszik a nagy ágyban.Szobát már 2szer átrendeztem,de jobban már nem tudom,a hely nem engedi.A sólámpa világít,így fény is van.A meleget nem szereti,így próbálom,vékonyan takargatni.De rosszul írtam mert nem fél éve,mert pontosabban decembert közepétől kezdődött,és azóta csak egyre rosszabb.Ma éjszaka 15ször keltünk,és hulla vagyok már.Sajnálom a kicsit is,mert neki sem jó,nem piheni ki magát.Próbáltam a cicit elvenni tőle,de volt,hogy jó fél órát ordított,már lilult a szája,utána alig tudtam megvigasztalni.Lehet,ha a cicit el tudnám venni,megoldódna a probléma,de nem megy az elvétel,de tejem már nem igazán van.
2011. okt. 3. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló van. 2 éves és éjszaka kb 6-7x felkel, ordít, adok neki inni és alszik tovább. Próbáltam, hogy nem adok neki inni, de akkor kiveri a balhét.

2 év alatt talán 3x volt, hogy csak 1x kelt fel, akkor is azért mert beteg volt.

Mi is próbáltuk a citromfüvet, jó éjt tápszereket, tejpépeket, fürdetőket, stb.

Néha a nurofen szirup segített egy kicsit (pl fogzásnál)az alváson, de csak 1-2 napig és akkor felkelt, csak nem annyiszor.


Az új ágynemű viszont az elalvásnál sokat segített, betakarózott, nézelődött és magától elaludt.(azóta is egyedül alszik el)


Ha viszitek dokihoz és valamit használhatót mond, kérlek írd már meg nekem is, hátha eljön az az idő amikor mi is alhatunk.

2011. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, az teljesen más, hogy cuminak használ. Azt nem mondtam, hogy veled aludjon egy ágyban...én ezen esetben az alábbiakat tenném: vissza a szobájába, külön ágyba. Semmi esetre sem feküdnék mellé, hogy a cicidet, mint cumit felejtse el. Elalszik a szobájàban, te is lehetsz ott, de csak ülj mellé, esetleg fogd a kezét, amig elalszik. Éjjel sír? Bemész, adsz tápszert vagy teát, vagy vizet, mindegy mit, csak cicit ne. Fönt leszel fél éjjel, de mindegy, mert most is igy van. Amig hagyod magAdon cumizni, semmi esély a javulásra. Ezt ha te fejben eldöntöd, menni fog. Ha nem, szivsz tovább....
2011. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már tegnap egész nap,és éjszaka sem volt cici!!!!!Bár éjszaka egyszer 1,5,majd 2,5 órát voltunk fent,sírt,és csak ölbe -ölben akart lenni.Tegnap bekentem a cicimet citrommal,ez szerencsére nem izlett neki,így már nem cicil,de azért éjszaka is bekenetem,kínáltam,hogy azért ne felejtse el,és elfordult tőle.Lesz még egy pár álmatlan éjszakánk,de többet nem adok neki cicit,Most úgy érzem,mintha két követ cipelnél a mellem helyén,de tudom így tudom csak elválasztani,mert a finom módszer nem ment!!Köszönöm mindenkinek a választ!!Csak most az a baj,hogy ölben akar lenni,de azt meg nem bírom,úgy altatni,Hiába lefektetem,és próbálnám simogatni a hátát,csak felkel,sír,és ölel,ölem,hogy vegyem fel.Éjszaka úgy aludt vissza,hogy hanyadt feküdtem,és a hasamra fektettem,mintha ölben lenne,és így aludt el.Majd egy fél óra múlva hasra tettem.Remélem csak jobb éjszakák lesznek majd!!
2011. okt. 4. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!