Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használt kismotort a...

Meddig használt kismotort a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Az enyémek 4 és 2 évesek múltak,de imádják a motorokat. Főleg a nagyobb. Lassan széttörik ami van neki, már javítva is volt. De nem tudom vegyünk-e még neki ha tönkremegy.
2011. okt. 5. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem vegyéll, ha szereti, legalább a kicsi mire nagyobb lesz, neki is lesz már nagyobb méretü motorja. az énfiam 15 honapos lesz de azt se tudja mit kell vele csinálni pedig már jár egyedül:(
2011. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem, hogy általában ilyen korban kezdenek el motorozni a babák, úgyhogy még ne aggódj, majd ráérez a kisfiad, most még ő tök picike.


Én lányom lassan 3 éves, de már rég nem motorozik, 2 évesen kapott egy futóbringát, akkor az lett a nagy szerelem, most pár hete pedig rendes pedálos bringát.


De ha a tieid még szeretnek motorozni, akkor vegyél, sok 4-5 éves gyereket látok a játszótéren motorral (bár többnek ilyenkor már cangája van).

2011. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3,5 éves, de még mindig szeret motorozni. A bicikli hidegen hagyja, pedig másfél éve van neki. A roller még amivel szeretne ismerkedni, de majd a nyuszi hoz. Nyugodtan vegyél neki motort még, van egy 5 éves fiú ismerősöm, aki már tud kétkerekűvel biciklizni, mégis néha előveteti a motort, mert ahhoz van kedve. Ha van rá lehetőségetek, akkor vegyetek neki.
2011. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves fiam járműveinek külön garázsa van. Van neki szinte minden, (futóbicikli, pótkerekes bicikli, bébitaxi, gokart, pedálos traktor), de még mindig a kismotor a nagy kedvenc. Avval járunk oviba is. :)
2011. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél még egyet nyugodtan szerintem is, nem kidobott pénz:). A nagyobbik lányom most 10(!) éves, a pici decemberben lesz kettő. Amióta a pici rákapott az ízére, elő kellett venni a régit is, mert örökké együtt szeretne motorozni a naggyal. A nagyobbik lányom 140 cm, vékony alkat, hát képzelhetitek milyen mókásan pödör, mint egy sáska:), de a pici teljesen odavan érte, hogy együtt motorozzanak.
2011. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!