Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Még egy bölcsis kérdés?...

Még egy bölcsis kérdés? Lányaim hétfőn kezdik a beszokást, és már akkor kell vinnem mindent (pénz. Papirok ruha. )?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
első nap még együtt lesztek ott egy órát,úgyhogy még nem kell se tisztasági cucc,se váltóruha.majd hétfőn elmondják,hogy miből mennyit vigyél.a pénzt nem tudom,mert mi 12-én kezdtük,és addigra már be kellett fizetni,egy hónapban csak egy nap van befizetés.úgyhogy szerintem pénzt vigyél
2011. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Minket utolag vettek fel és még nem nagyon beszéltünk ezekről a dolgokrol,még a gondozonénik sem voltak kint,ugyhogy még semmit nem tudok,hogy mi hogyan müködik.
2011. okt. 9. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

a gondozónéni majd az első héten jött i nálunk szerdán előre megbeszélt időpontban,alvásidőben.itt voltak egy órát.bekukkantottak a szobájába,természetesen aludt.

nem tudom nálatok mit kell vinni,nálunk folyékony szappant,egy guriga wc papírt ha nem szobatiszta,ha az,akkor többet.százas papírzsepit,szalvétát.ha pelenkás,akkor pelenkát,popsitörlőt,krémet.nálunk ezer ft csoportpénz is van+alapítványi.a kaja 345 egy napra.

papír ami biztos hogy kell,orvosi igazolás,oltási kiskönyv

ja és 4-5 váltóruha kell,és benti cipő

2011. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már első nap kértek mindent. A papírok a legfontosabbak, főleg az orvosi igazolás, enélkül nem kezdheti a bölcsit. Én egy váltóruhát vittem, hiszen naponta lehet újat vinni /nadrág, póló, pulcsi, zokni, sapka, kardigán/

Tisztasági csomag: folyékony szappan, szalvéta, zsepi, pelus, popsitörlő, wc papír.

És nálunk kérnek egy üzenő füzetet is, amibe leírod az adataitokat és kik vihetik haza a gyereket.

2011. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!