Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem lehet otthagyni a...

Tényleg nem lehet otthagyni a bölcsiben a babakocsit amivel viszed a gyereket reggel-délutánig?

Figyelt kérdés
üresen toljátok haza és délután meg üresen odáig, vagy hogy van?
2011. okt. 9. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ott lehet.
2011. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ott lehet, sőt rollert, biciklit, amit csak akarsz ott hagyhatsz az ovi falának döntve.
2011. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ott lehet hagyni bármilyen járművet:D

Ahogy bemegyünk az ajtón rögtön van egy előtér,és ott kb 8-9 babakocsi elfér,meg kismotortól kezdve kisbicikli...meg amivel épp jönni akarnak az apróságok.

Az előtér után van egy ajtó amin ha továbbmegyünk már ott van a gyerekek öltözője,ha ezen is továbbmegyünk ott van a wc pelenkázó mosdó stb...és és innen nyílik a két csoportszoba.

A két cosportba összesen 24 gyerek van és ebből kb maximum 6 gyereket hordanak babakocsival.A többi gyerek kismotorral,vagy gyalog jön a bölcsibe.Két anyuka még a hátsó biciklisülést is ott szokta hagyni reggel ők bicajjal hordják a gyereket.

2011. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindenki otthagyta. Mi nagyon ritkán vittük, mert gyalog kb. 10 méterre laktunk a bölcsitől, de biztos, hogy üresen nem tologattam volna :) Csak akkor vittem, ha tudtam reggel előre, hogy bölcsi után még megyünk valahová, de pl. reggel kizárt, hogy arra külön időt szakítottam volna, hogy hazavigyem a babakocsit, illetve hogy délután hazamenjek érte, aztán el a gyerekért, aztán vissza haza.

De mondom, mindenki ott is hagyta a babakocsit, illetve motort, rollert, télen a szánkók sorakoztak a bejáratnál.

2011. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig biciklivel viszem, de az előtérben már nem egy babakocsit láttam leparkolva:) szóval nálunk is ott lehet hagyni!
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ott lehet hagyni bent a folyosón - babakocsit, biciklis ülést, és akár autós ülést is
2011. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Kaposvári vagyok, barátnöm most szoktatja a fiát és mondja hogy nem lehet.. marha jo.. akkor az ember hogy ér be a melohelyre ha még onnan még haza kell tolni a babakocsit.. nem értem.
2011. okt. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!