Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom szobatiszta pár hónapja...

Lányom szobatiszta pár hónapja, de mióta bejöttek a hidegek, játszótérre pelust adok rá, félek, hogy felfázik ha esetleg leül, hintázik. Rosszul teszem?

Figyelt kérdés
Félek a felfázástól, emiatt jobbnak látom ha felteszek Neki egy pelust. Vagy elég lenne ha csak inkább harisnyát adnék rá, és elhagynám a pelenkát? Ha nem ül le sehol, akkor is elképzelhető a felfázás, vagy kicsi az esélye?
2011. okt. 10. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul teszed, hogy pelust adsz rá, ha már szobatiszta.

Adj rá harisnyát, bélelt gatyát, vigyél polifoam-ot v kisplédet, üljön arra, de ne adj rá pelust!

2011. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy butaság pelust adni rá.Nem is értem h jut eszedbe??Adj rá harisnyát meg nadrágot és ne engedd neki h sokat üljön egy helyben.Bár az enyém a kint vagyunk meg sem áll.
2011. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ennyi erővel egész életében viselhetne pelust... Adj rá nyugodtan harisnyát!
2011. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is játszótérre ne adj rá pelenkát.


De nálunk pl előfordul,hogy pelust adok rá, mint pl ma, kórházban voltunk, 3 órát ültünk mire ránk került a sor. Miután én sem szívesen megyek el nyílvános wc-be a fertőzések miatt, így a gyereket sem fogom ennek kitenni míg tudok rá pelenkát adni. 4,5 hónapja nappalra szobatiszta. Ma is szólt hogy pisilni kell, mondtam hogy ott a pelus most rajta, itt nem tudunk elmenni wc-re. Megértette, és nincs is probléma belőle.

Ha hosszabb időre és olyan helyre megyek, ahol megoldható hogy pisiljen, nem adok rá pelenkát, az utcán is pisiltettem már meg egy hosszú séta közben.

2 éves.


Felfázni nem csak akkor tud, ha leül, talpon át is azaz lábáról (pl a hideg kövön sem hagyom papucs nélkül mászkálni). Harisnya, vastagabb nadrág, vagy ahogy írták, pléd, polifóm...

2011. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A tescoból is kiviszem és a parkolóban pisil, egyszer próbáltam a wc-t is, de gusztustalan volt... de a mai dokis dolog más, nem mertem nagyon elmenni vele, hátha közben meg hívnak...
2011. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ne adj ra. furcsa, hogy egyaltalan elfogadja, az en lanyom tiltakozik, mert o mar szobatiszta...
2011. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hogy jutott eszembe? mintha valami tragédiát követtem volna el... Ő nem utasítja el a pelenkát. köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 10. 16:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Szobatiszta gyerekre nem adunk pelenkát. Harisnya vagy kettő nadràg.
2011. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
miért, mi történik ha ráadom??? szerintem semmi. ha olyan helyre megyünk, ahol sokat időzünk, akkor is adok rá pelust, ugyanis nem hajlandó vécét használni, csak bilit. bankban, bevásárlóközpontba nem viszek bilit. ha meg nem adok rá pisit, nem biztos hogy sokáig tudja visszatartani, akkor hagyjam had pisiljen be???? vagy guggoltassam le bent a helyiség közepén?
2011. okt. 10. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz hibát, de ha mentek is valahova, akkor csak a pisi idejére add rá a pelust, ne folyamatosan.


A játszótéren meg öltöztesd fel.

2011. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!