Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beköthetem akkor már az autó...

Beköthetem akkor már az autó biztonsági övével?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 3 éves, 104 cm és 17 kg. Elég szűkös Neki már az ülés öve és van rajta az az áthúzó rész is, amin keresztül tudom rögzíteni, így nem fogja vágni a nyakát.
2011. okt. 10. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülésmagasítóval igen.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ülésmagasítóval még nem kötheti be!


Olyan üléssel köheted be, aminek már nincs saját öve, viszont még egy az egyben ülés, tehát van oldala és háttámlája.

15-36 kgs kategória.


Nekünk Concord lift evo pt van, nagyon jó!


3 éves sem volt még, 15kg, viszont 106 cm.

2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igen,bekotheted es nem fogja vagni a nyakat,ugyanis az auto ulesen van egy lyuk,vall magassagban,amin keresztul tudod fuzni az auto biztonsagi ovet,igy a gyeremeked vallanal lesz az ov es ugy megy szepen keresztul elotte.Az en lanyom szinten 3 eves,103 cm magas es 17,5 kg.Mi mar az auto biztonsagi ovet haszanljuk!:-)
2011. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, elég vegyesek :) de szerintem megpróbálom az autós verziót, mert az ülés öve már szorítja.
2011. okt. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!