Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idos koratol erdekelte...

Mennyi idos koratol erdekelte a lanyodat, hogy mit vesz fel? Mikortol valasztott o a ruhai kozul, mikor biralta felul a te valasztasod? Engedsz neki? ( esszeru keretek kozott).

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

érdekelni két és fél éves korától érdekelte.

Ő onnantól választott ált. engedem mert csak a szezonális ruhák vannak kint .

nem bírál felül nem engedem végülis nem a haverom hanem a lányom még én vagyok a főnök.


engedni nem inkább megelőzöm az egész felülbírálós -engedés dolgot azzal hogy két db közül választhat . 3 éves az elmúlt hónapokban egyszer volt hiszti emiatt amikor nem akarta felvenni az általa választott top fölé a kardigánt mert hüvös volt még reggel.

2011. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kb 1,5 és 2 éves kora között már elég határozott elképzelése volt

most 2,5 éves, teljesen egyedül öltözik, én készítem ki a ruháit. amit jobban szeret, azt gyakrabban adom rá, igyekszem olyat venni, ami tudom, hogytetszeni fog neki (cicás, kutyás, pöttyös cuccok, mellényt viszont abszolút nem hajlandó felvenni)

igyekszem engedni abban, amiben lehet, mert nagyon sok mindenben nem lehet, és nem akarom, hogy egy nagy veszekedés legyen az életünk

2011. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első v. vagyok .


ruhát mi is együtt veszünk.

mellényt Ő is utálja ez miért van?


:-D

2011. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 3 éves korától együtt választjuk ki esténként a másnapi ruhát. Arra odafigyelek, hogy az időjárásnak és alkalomnak megfelelően öltözzön, de hogy azon belül miket vesz fel, rábízom. Ha valamit nem látok jónak (mert pl. hideg van hozzá), akkor azt nem engedem, ha fejre áll se.


A boltban is együtt vásárolunk, bár nem mindig, mert legtöbbször nélküle veszek ruhákat. De ha elkísér, részt vesz a válogatásban.

2011. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2 éves korától érdekli, hogy mi van rajta. Most 3,5 éves, együtt választjuk ki este a másnapi ruhát. Ha reggel nem úgy alakul az idő, akkor szintén közösen egy másikat. Ha reggelre meggondolja magát és nem akarja azt a ruhát felvenni, akkor neki kell elraknia a szekrénybe és egy másikat kivennie. Ez a szabály, ha nem vesz elő semmit, akkor pizsiben megyünk oviba. Még egyszer sem indultunk el pizsiben :)

Valamelyik nap pl. egy pántos toppot akart felvenni, a kompromisszum az volt részemről, hogy oké, ha alá veszünk egy hosszú ujjú pólót.

Ő imádja a mellényt, de a moha istennek sem hajlandó nadrágot felvenni. A másik lányom most 2, őt csak nagyon ritkán érdekli, akkor leginkább annyit kér, hogy szoknyát vehessen fel. Megjegyzem, én szinte soha nem hordok szoknyát (max. karácsonykor), honnan a fenéből látják???

2011. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!