Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 5 hónapja szobatiszta...

Lányom 5 hónapja szobatiszta nappalra,1-2 hónapja a nappali alvásnál is, de éjjel még mindig tele a pelusa, ez normális?

Figyelt kérdés

Mikor várható, hogy éjjel is száraz lesz a pelusa?

Vegyem le róla?

Az 5 hónap alatt csak egyszer pisilt be, a nappali alvásnál egyszer sem.

Köszi.


2011. okt. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Kb 8 hónapig ment ugyan ez. Vártam,hogy meleg legyen,hogy ne legyen olyan gázos,ha netán bepisil és nem kel fel. Levettük a pelenkát, és kb egy hónapig minden éjszaka bilire ültettem. Egy hónap után mondtam neki,hogy ma már nem ébresztem fel és próbáljon nem bepisilni. Ez júniusban volt,azóta egyszer csorgatott be. Általában 12 órát végigalszik. Most már úgy gondolom,hogy simán hamarabb is levehettem volna róla,ment volna a dolog,inkább én húztam az időt.
2011. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ez is számít, ugyanis 5 éves korig nem baj.
2011. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jövő hónapban lesz 3 éves.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 13. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!