Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a Bambino Lük játék?...

Milyen a Bambino Lük játék? Ajánlották nekünk, érdemes megvenni 3 évesnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem ismerem a játékot,de kíváncsiságból utána néztem és nekem nagyon tetszik!Van már 2-3 éves korosztálynak is nem csak 3 év felett,mi biztosan kipróbáljuk.

2,5 éves kisfiú anyukája :)

2011. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is utánanéztem, meg a Youtube-on láttam róla videot, de nem tudom eldönteni, hogy mennyire tetszene, játszana vele a gyerkőcöm.
2011. okt. 13. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk van LÜK, és a lányom 2 évesen már vígan csinálta a 3-5 éveseknek való füzeteket. Imádta-élvezte. A fiamat 2.5-3 évesen kezdte érdekelni, és pár hét alatt ő is teljesen rákapott. Én jó szívvel merem ajánlani, úgy vannak kialakítva a füzetek, hogy egyre nehezednek benne a feladatok, az első pár oldalnál könnyen szerez sikerélményt a gyerek, és ha valamiért épp nem válik be, akkor később még elő lehet venni. Nekünk rengeteg füzetke van már hozzá, de mindig csak pár db van elővéve nekik és cserélgetem. Nagyon szeretik.


itt van egy korábbi kérdés hozzá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!